Adidas

Adidas İndirim Kuponu

Adidas İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Adidas Hakkında

Hiç Bitmeyen Hikaye: Adidas

Sporun ve sporcunun ilk tercihi olarak ikinci dünya savaşı yıllarından beri hizmet veren ünlü marka, her yıl tasarladığı birbirinden şık ve rahat spor malzemeleriyle bugün tüm dünyanın tercihi. Üretime başladığı günden bugüne herkesin memnuniyetle kullandığı markanın arka planında ise Adolf ve Rudolf Dassler kardeşlerin küslüğü var. Biri Adidas’ı biri de Puma’yı kuran bu iki kardeş sayesinde bugün belki de dünya sporu bile bir adım önde.

Birbirinden özel Adidas ürünlerine ulaşabilmek için öncelikle shop.adidas.com.tr’ye üye olmak gerekiyor. Üye olmadan online olarak alışveriş yapabilmek mümkün değil. Kısa süren bu işlemin ardından oldukça kullanışlı ve pratik olarak tasarlanmış olan site kolaylıkla gezilebiliyor ya da aranan ürün direkt olarak arama motorundan aranabiliyor. Binlerce farklı çeşit, boy ve renk çeşitleriyle müşterilerini bekleyen Adidas ürünlerine bir tıkla sahip olunabiliyor.

Adidas Online Shop üzerinden verilen siparişler 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim ediliyor. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınıyor. Promosyonlar, indirimler ve kişiye özel satış seçenekleriyle eşsiz bir alışveriş imkanı sunan site de 50TL üzerinde yapılan alışverişler ücretsiz olarak kargoya veriliyor.

Ayrıca, müşterilerine “cayma hakkı” adı altında 14 günlük bir süre içerisinde dilekçe ya da mail ile belirtmek suretiyle iade hakkı tanıyan Adidas, ürün değişimini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Eski ve Yeni tasarım Adidasların bir arada bulunduğu ürünlere ulaşmak için tek yapmanız gereken Adidas’ın Online Shop’una girmek. Keyifli alışverişler sizi bekliyor…

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir