AliExpress

AliExpress İndirim Kuponu

AliExpress İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

AliExpress Hakkında

Dünyanın eşyası AliExpress.com’da

AliExpress, dünyaca ünlü alışveriş sitesi AliBaba’nın bir yan portalı. Online olarak alışveriş yapabildiğiniz bu siteden en küçük siparişinizde bile toptan fiyatına alabilirsiniz. AliExpress ile şu an Giyim ve Aksesuar, Otomobil ve Motosiklet, Mobil Telefon, Bilgisayar Donanım ve Yazılımı, Elektronik, Sağlık ve Güzellik, Lambalar ve Aydınlatma, Bavul, Çanta ve Kılıf, Güvenlik ve Koruma, Ayakkabı ve Aksesuar, Oyuncak ve Hobi, Saat ve Takı ve Düğün Malzemeleri gibi onlarca farklı sektörden binlerce farklı ürüne ulaşabilirsiniz. AliExpress’in en faydalı yanı ise Türkiye’de satılan 20 TL’lik bir ürünü AliExpress’te birkaç dolara bulabiliyor olmanız.

AliExpress’in çalışma yöntemi ise şöyle; bir ürün beğendiğiniz zaman satın alıp ödeme yapıyorsunuz. Ödemeniz bir havuza aktarılıyor. Ürün eğer elinize ulaşırsa ve bir sorun yoksa havuzdaki para satıcının hesabına yatıyor. Eğer aldığınız ürün sorunluysa yardım açıp satıcının da onaylamasıyla ödediğiniz parayı geri alma imkanınız da var. Böylelikle karşılıklı olarak bir güven ortamı oluşturulmuş olunuyor.

Aliexpress Çin üzerinden satış yapma imkanı sağlayan bir platform olduğu için genel olarak gelen ürünler Çin’den geliyor. Bu nedenle satış yapan kişilerin çoğu Türkiye ve benzeri birçok ülkeye ücretsiz kargo imkanı sunuyor. “Ücretsiz Kargo” ibaresi bulunan ya da “Free Shipping” olarak belirtilen ürünleri sipariş ettiğiniz taktirde ek olarak 1 kuruş dahi ödemeden ürünler kapınıza kadar teslim ediliyor.

Ürün satın alırken belli ödeme seçenekleri mevcuttur. Bunlar; “MasterCard,Visa, Boleto Bancário, Maestro, WebMoney, QIWI” Кошелек olmak üzere 6 çeşittir. Ama Türkiye üzerinden sipariş verirken en iyi ödeme yöntemi kredi kartı ile yani MasterCard/Visa ile ödeme yapmaktır.

Siz de istediğiniz bir ürünü daha ucuza almak istiyorsanız AliExpress’e gelin, alışverişin keyfini çıkarın..

5 Yorum
  1. Hülya sevinç
  2. Ayşe Yılmazel
  3. kubra
  4. Esra öztürk
  5. bshadır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir