Altınyıldız

Altınyıldız İndirim Kuponu

Altınyıldız İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Altınyıldız Hakkında

Şıklığın Adresi: Altınyıldız Classics

Türk kumaşını dünyaya tanıtan ve kurulduğu günden bugüne gelişerek ilerleyen Altınyıldız, uzun yıllardır sektörde, müşterilerine kaliteli ürünleriyle hizmet veren köklü bir kuruluştur. Marka değeri olarak iki ögeyi esas alır; Altınyıldız olarak adlandırdığı ilk değer, üst düzey kumaş kalitesiyle modern tasarım üstünlüğüdür. Classic olan ikinci değer ise geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen şıklığıdır.

Klasikleşmek, belirli bir çizgide, her zaman geçerli olacak bir anlayışla ilerlemektir. Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini her daim klasik çizgide tutan Altınyıldız her dönem, her beden için geliştirdiği koleksiyonlarıyla, günümüz erkek giyim anlayışına modern bir dokunuş demektir. Altınyıldız Classics, takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını ifade eder. Şık ve kaliteli giyinmeyi esas alan erkeklerin ilk tercihidir.

20 seneden fazla bir süredir halka açık bir şekilde hizmet veren Altınyıldız, o günden bugüne Türkiye’de ISO 9001 Kalite Belgesiyle hizmet vermektedir. Sektörün gelişmesindeki katkılarından dolayı Australian Super Fine Wool Growers Association kuruluşuna kabul edilmiş ve dünyanın sayılı firmaları arasına girmiştir. Altınyıldız Tekstil, NetWork, Fabrika Altınyıldız Que markaları ile modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon yelpazesi ile cevap vermektedir.

Altınyildiz.com, Altınyıldız’ın internet üzerinden ürünlerine ulaşılabilecek tek adresidir. Kolaylıkla üye olduktan sonra Altınyıldız kalitesinde onlarca çeşitli ürüne farklı boy, ebatlarda ulaşabilirsiniz. Bir tıkla yapacağınız alışverişiniz kısa süre içerisinde elinize ulaşacaktır. Ayrıca, satın aldığınız ürünlerin değişimini ve iadesini, teslim tarihi itibariyle 14 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Altınyıldız İndirim kuponları nasıl kullanılır ?

Altınyıldız İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir