Arzum

Arzum İndirim Kuponu

Arzum İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Arzum Hakkında

Arzum, Türkiye’nin lideri…

1966 yılında kurulan, Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektöründe pazar lideri konumunda bulunan Arzum; onlarca kategoride 300’e yakın ürünü tüketicileriyle buluşturuyor. Şuan Türkiye’nin en çok tercih edilen 10 markasından biri olan Arzum, 10 milyona yakın kullanıcısıyla kocaman bir aile gibi.

Arzum, misyonu olarak belirlediği “en değerli elektrikli ev aletleri markası olma” kapsamında küçük farklarla büyük rahatlık yaratarak yenilikçi, tutkulu, samimi ve özenli yaklaşımıyla kurulduğu günden beri müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunan bir marka. İnovatif ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışan Arzum; servis sonrası hizmetleriyle de tüketicilerine destek olmaya ve her türlü problem için çözüm üretmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel ve deneyimli ekibi, Arzum’un hep daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunması için gece gündüz çalışıyor.

Arzum’da kalite güvence fonksiyonu İnsan Kaynakları Bölümüne bağlı, teknik kalite fonksiyonu ise Tedarik Zinciri Bölümüne bağlı olarak yapılıyor. Bu şekilde kalite, strateji ve uygulamalarının tümü şeffafça halledilerek tüm şirketçe güvence altına alınıyor.

Ayrıca, Arzum’un Cezve, Fırrın, Nihale, Twister, Dropy Max gibi ürünleriyle yurtiçi ve yurtdışında kazandığı Design Turkey, European Consumers Choice, iF Design, Plus X Award, Good Design, Hong Kong Award for Industries ve Design and Innovation Competition gibi birçok prestijli ödülü de bulunuyor.

Mutfak eşyasında kalite ve güvence arayanları için tek bir tık yeter; www.arzum.com.tr

Arzum İndirim kuponları nasıl kullanılır ?

Tıkladığınız İndirim Kuponunu kopyalayın ve alışveriş sepetindeki ilgili yere yapıştırın.

Arzum indirim kuponu nasıl kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir