Atlas Global

Atlas Global İndirim Kuponu

Atlas Global İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Atlas Global Hakkında

Havayolu Taşımacılığın Güvenli Adresi Atlas Global

Yaklaşık 15 senedir üstün hizmet ve üstün kalite anlayışıyla hizmet veren Atlasjet logosundan uçaklarının görünümüne, kurumsal kimliğinden vizyon ve hedeflere kadar büyük bir değişim içine girerek Atlas Global adını aldı. Tanıdığımız bildiğimiz hizmet şimdi daha da üstün nitelikleriyle karşımızda.

Kurulduğunda yalnızca 2 uçağı bulunan Atlas Global bugün genişlettiği uçak filosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurum stratejisiyle yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda en çok tercih edilen markalardan birisi oldu. Çok kısa zamanda katedilen bu büyük yolda, binlerce çalışanıyla gece gündüz hizmet veren Atlas Global hemen her gün destinasyonlarına yeni bir yer ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Uçuş ve yer güvenliğini/emniyetini en üst seviyeye çıkarmak, yolcuların memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak, verimliliği arttırmak, insan faktörü, iş güvenliği ve çevresel değerlere önem vermek, operasyonlarında zaman uyumunu sağlamak ve tüm süreçlerde sürekli gelişimi hedeflemek Atlas Global’in hem yolcularına hem de sektördeki diğer kurumlara sunduğu kusursuz hizmet politikasından birkaçıdır.

Atlas Global, uçuşlar esnasında olduğu kadar yerde uçuş öncesi ve sonrasında sunduğu hizmetlerle de yolcuların memnuniyet ve beğenisini sağlıyor. Yer İşletme departmanı ve yer hizmetleri firmalarınca verilmekte olan hizmetlerin (check-in, boarding, ramp hizmetleri, v.b.) yolcuların beklentilerine karşılık vermesi için düzenli denetimlerden geçiyor.

Atlas Global 3 saat ve üzeri uçuşlarda ise yolcularına “Uçan Şef” hizmetini sunuyor. Uçan Şeflerin hazırladıkları Türk ve dünya mutfağından onlarca çeşit ikramlar yolcuların uçuşlarını daha keyifli hale getiriyor. Ayrıca, beslenme alışkanlıkları, rahatsızlıkları veya özel tercihleri doğrultusunda, tüm dış hat uçuşlarında yolcular özel yemek talebinde bulunabiliyor. Özel yemek talepleri, İstanbul çıkışlı uçuşlar için en geç 48 saat öncesine kadar, diğer dış hat uçuşlar için ise 54 saat öncesine kadar hava yoluna iletilmesi gerekiyor.

Atlas Global konforunu ve kalitesini yaşamak için tek bir tık yeter.

Atlas Global İndirim kuponları nasıl kullanılır ?

İndirim kodlarından herhangi birini uçuş seçimini yaptıktan sonra 2.adım da girebilirsiniz. Ayrıntı için lütfen aşağıdaki resmi inceleyin.

Atlas Global İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir