Ayakkabı Dünyası

Ayakkabı Dünyası İndirim Kuponu

Ayakkabı Dünyası İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Hakkında

Herkese Göre Ayakkabı: Ayakkabı Dünyası

Hem kadınların hem de erkeklerin en büyük tutkularından dır ayakkabılar. Her kıyafetin altına giymek için renk renk ayakkabılarımız olsun isteriz. Tabi elbette ayakkabıda kalite ve şıklık oldukça önemlidir.  Ayrıca insanlar 4 mevsimde de farklı ayakkabı tercihlerini kıyafetlerine uydurmak zorundadırlar. Kış ayında açık sandelet tipi ayakkabı giyemeyeceğiniz gibi yaz ayında da kışlık bot veya çizme giyemezsiniz. Bunun için her mevsimde farklı ayakkabılar almak zorunda kalırız. Ayakkabı Dünyası, tüketicilerine sunmuş olduğu binlerce farklı ayakkabıyla işimizi biraz daha kolaylaştırıyor.

Ayakkabı dünyasında çocuklar için ayrı, kadın ve erkekler için apayrı model ve ayakkabı numaraları bulunuyor. Kaç numara ayakkabı giyerseniz giyin, ayağınıza uygun bir ayakkabı numarasında, istediğiniz modelde ayakkabı bulmak artık hiçte zor değil.

Ayakkabı Dünyası, alışveriş deneyimi, fiyatı ve kalitesi ile değer yaratan, günün modası dendiğinde ilk akla gelen, en güvenilir lider ayakkabı perakendecisi olarak sektörün öncü markalarından biri. Yaklaşık 80 yıl önce başlayan serüven tüm hızıyla devam ediyor. 1923’lerde Beypazarı çevresindeki köy ve kasabaların ayakkabı gereksinimini karşılayan Hafız Ahmet Efendi, böylece ayakkabıcılıkta ilk pazarlamacılığı da başlatan kişi oldu. Bu güne geldiğimizde ise Ayakkabı Dünyası konsept mağazaları ve ilkeli satışlarıyla en büyük markalardan birine dönüştü.

Ayakkabidunyasi.com.tr’ den alışveriş yapmanız için öncelikle üye olmanız, zaten üye iseniz, giriş yapmanız gerekiyor.Bu kısa işlemin ardından beğendiğiniz ürünlerin numarasını seçerek “Sepete At” butonuna tıklayıp sepetinize eklemenizin ardından “Satın Al” butonuna tıklayarak alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Bir tıkla indirimlerden, promosyonlardan ve birbirinden hesaplı kampanyalardan yararlanmak çok kolay; www.ayakkabidunyasi.com.tr

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir