Ayyıldız

Ayyıldız İndirim Kuponu

Ayyıldız İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Ayyıldız Hakkında

Kadınların Seçkin Tercihi; Ayyıldız

Yaklaşık 60 senedir Türkiye’nin iç çamaşırı ve mayo sektöründe öncü olan Ayyıldız, bugün sadece Türkiye değil, tüm dünyada modayı belirleyen, her dönem tasarladığı ürünleri dünya standartlarına taşımak için çabalayan bir marka. Gücünü, hızlı gelişim ve uyum gösteren deneyimli ve dinamik ekibinden alan Ayyıldız, hemen hemen her yaştan kadına modernliği, şıklığı ve kaliteyi sunuyor.

Ayyıldız’ın her geçen gün büyüyen pazarlama ağı, modern ve çağa ayak uyduran mağazacılık anlayışı ve tecrübesi; kalite, model ve rahatlığın ön planda olduğu özgün tasarımlara direkt olarak yansıyor.

Ayyıldız kurulduğu günden bu güne hiç dinmeyen bir enerji ve heyecanla çalışıyor. Son teknoloji olanaklarıyla donatılmış üretim tesislerinden faaliyet gösteren markanın arka plandaki deneyimli ekibi her daim özenli ve müşteri odaklı çalışarak tüketicileri için en uygunu belirliyor.

www.ayyildiz.com.tr adresine girerek birbirinden güzel Ayyıldız ürünlerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Üyelik işleminden sonra istediğiniz ürünü sepete koyarak alışverişinizi tamamlar ve en kısa sürede satın almış olduğunuz ürüne sahip olursunuz.

Ayyıldız’ın bir diğer misyonu ise dünyanın önde gelen markalarını, her zaman şıklığı ve zarafeti arzulayan Türk kadınlarına sunmak. Bu motivasyonla hareket eden marka, yıllar içerisinde tüm planlarını hayata geçirerek ciddi bir satış hacmine ulaşmış. Ayyıldız, kadınların dünyasında şık bir vitrindir ve bu vitrinde Parah, Ed Hardy, Sisters, After Eden, Liz ve Platino gibi markalarla beraber birçok marka da kadınların hizmetine sunulur.

Kaliteli uygun fiyatlı Ayyıldız ürünlerine ulaşmak için bir tık yeter…

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir