Batik

Batik İndirim Kuponu

Batik İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Batik Hakkında

Türk Modasının Öncüsü; Batik

Batik Türk modasının öncülerindendir. Batik Örme olarak kurulduğu 80’li yılların başında yurt içi ve yurt dışı ünlü markalara üretim yapan, birçok ilke öncülük eden Türk Hazır Giyim sektörünün güçlü firmalarındandır. Bu nedenle her dönemde sadık müşterileri tarafından tercih edilmiş ve günden güne artan yeni müşterileriyle de büyümeye devam etmiştir.

İnsana, giyime ve modaya önem veren Batik, bugün dünyanın en yeni moda trendlerini özgün tasarımlarıyla koleksiyonlarına taşıyarak koleksiyonlarını cesur, özgür ve stil sahibi kadınların beğenisine sunmaktadır. Özellikle geçmiş yıllardaki Batik Örme’den alınan gücün Batik markasına yansıtılması, tecrübenin güven ve stil ile birleşmesini sağlamış ve Türk modasının oldukça önemli bir markası hayatımıza girmiştir. En özgün tasarımları yaratarak müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet amacını güden Batik’in şık konsepti ile dünyanın en büyük markalarıyla yaptığı iş ortaklıkları başarının ardındaki gizli kahramanlardan bir diğeridir.

Batik’in kurulduğu günden bu yana Türk modasına getirdiği güncel yaklaşımları, her an kullanıma hazır tasarımları, zengin koleksiyonları ve günümüz kadınına sunduğu yüzlerce ürün çeşidi ile detaylardaki yaratıcılığı sayesinde Türk modasında Batik Kadını deyimi ortaya çıkmıştır.

Binlerce farklı renk ve desende Batik ürününün Batik.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Kolay bir şekilde üye olabileceğiniz sitede o dönemin koleksiyonlarını rahatlıkla bulabilirken, aynı zamanda kendi tarzınızı yansıtacak kıyafetleri de kombinleyebilirsiniz. Promosyonların, kampanyaların ve sürpriz ayrıcalıkların olduğu adreste, ürünlerinizi sepete ekleyerek hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir