Bebego

Bebego İndirim Kuponu

Bebego İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Bebego Hakkında

Bebego ile Mutlu Bebekler

İnternet son 10 yıl içerisinde hızla yaygınlaşıp neredeyse her eve ulaşmış durumda. Hal böyle olunca, internet üzerinden pratik bir şekilde alışveriş yapma işi de hızla artmış ve internet kullanıcılarının %30’una kadar ulaşmış görünüyor.İnternet alışverişi müşteriye zaman kazandırdığı gibi çarşıda, pazarda onlarca dükkanı gezme ve sonunda da aradığını bulamama derdinden kurtarıyor. Artık tek tıkla binlerce farklı ürüne, istenilen boy, ebat ve renklerde ulaşma devri.

Bebego da bu bağlamda bebeğiniz için alışveriş yapacağınız bir online alışveriş platformu. 2015 yılında kurulan, henüz kendisi de bebeklik dönemini yaşayan firmada, yeni doğan ve 3 yaşına gelmiş tüm bebekler için aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.Bebego, bebeğinizin ihtiyacı  olan sağlıklı ürünleri; kıyafet, ayakkabı, banyo bakım ve sağlıklı oyuncakları müşterilerine sunar. Bebego, katılımcı platformlarda, bilgiyi keşfetmeyi, paylaşmayı, yorumlamayı sağlayan internet ürünleri yaratır.

www.bebego.com adresine girdikten sonra kısa süre içerisinde üye olarak hızla alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi (isim,yaş,cinsiyet,adres ve email vs.) paylaşırsanız sitede olan biten her şeyden;sizin için uygun kampanyalardan, promosyon faaliyetlerinden ve özel etkinliklerden hızla haberdar olursunuz.  Bu bilgileri paylaşmak ve bebego.com’a üye olmak, yalnızca sizin istek ve onayınızla gerçekleşir.

İnternet’ten alışveriş yapanlar için güvenlik her daim sorun olmuş hatta birçok kişi internet alışverişi güvenli olmadığı için online alışverişten vazgeçmiştir. Bebego’da İYZİCO teknolojisi kullanılır. 256 bit SSL sertifkası sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankalara ulaşmakta ve 3D Secure teknolojisi ile provizyon alınmaktadır.Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece banka tarafından görülüp bebego.com Sanal Mağazası tarafından görülmemektedir.

Sizde bebeğiniz için özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşamak için bebego.com’a gelin.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir