Beymen

Beymen İndirim Kuponu

Beymen İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Beymen Hakkında

Şıklığın ve Lüks Alışverişin Adresi: Beymen

1971 yılında kurulan Beymen, Türk moda sektörünün olduğu kadar dünya lüks perakende sektörünün de öncüsü olan firmalardan biridir. 400’e yakın markayı bünyesinde bulunduran Beymen’in yarattığı koleksiyonlar ve şık tasarım ürünler dünyada en iyi kategoride ürünler olarak kabul ediliyor.

Beymen, müşteri ilişkileri anlayışı ve müşteri memnuniyeti uygulamalarıyla, yalnız kendi sektöründe değil, farklı sektörlerde de örnek gösteriliyor. Ayrıca, yaratıcılığa verdiği değerle de sektördeki konumunu pekiştiriyor.

Beymen adını taşıyan şık ve kaliteli tasarımlar, yıllar içinde en iyiyi yakalamış bir geleneği ve her geçen gün eklenen yeni ürünlerle, hiç bitmeyen bir değişimi temsil ediyor. Beymen Collection Erkek, Beymen Collection Kadın, Beymen Club ve Academia’nın yanı sıra; Beymen Çanta ve Beymen Eşarp koleksiyonları bu yaratıcı geleneğin temsilcileri.

Beymen’in bugün 60 kadar mağazası profesyonel ve alanında uzman bir ekiple yönetiliyor. Müşteri memnuniyetini herdaim ön planda tutan firma,Beymen Club, Beymen Blender ve Beymen Shu mağazaları olmak üzere; Tod’s, Dior, Dolce&Gabbana, Bottega Veneta, Moschino, Christian Louboutin, Jimmy Choo ve Etro gibi monobrand butikleri de bünyesinde bulunduruyor.

Beymen’in müşterilerine sunduğu önemli bir kolaylık ise The One VIP Card. The One VIP Card’la yapacağınız alışverişlerle size özel promosyonlardan yararlanabilir ve kampanyalardan faydalabilirsiniz. Aynı zamanda alışverişlerinizde kartınızla kazanacağınız puanlarla daha sonradan indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

İnternet üzerinden www.beymen.com’da  yapılan üyelikler aracılığıyla sınırsız bir ürün yelpazesini sizlerle. İstediğiniz ürünü istediğiniz kadar inceledikten sonra satın alabilir, birbirinden farklı Beymen ürünlerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Beymen indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Beymen İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir