Biletix

Biletix İndirim Kuponu

Biletix İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Biletix Hakkında

Biletleriniz Biletix’de

Hergün Türkiye’de onlarca sinema, konser, tiyatro ve birçok etkinlik olurken, bizim çoğu zaman bunlardan haberimiz olmuyor, haberimiz olsa dahi zaman zaman da bilet almak zor olabiliyor. Biletix kurulmuş olduğu günden bu yana buna bir çözüm getirmiş durumda. Biletix şuan Türkiye’nin önde gelen biletleme firması olarak, online olarak müşterilerini etkinliklerin biletlerini sunan bir kuruluş. Aynı zamanda etkinlik programlarıyla da iyi bir rehber. Hangi tarihte, ne , nerede, ne kadar gibi sorunların tüm cevapları Biletix’de. Ödüllü web sitesi, çağrı merkezi, perakende satış noktaları, mobil, kiosk ve banka ATM ağı uygulamaları ile tüm Türkiye çapında hizmet sunan Biletix toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka.

Biletix, müşterilerine biletlerini satın alırken opsiyonlu olarak sunulan Etkinlik Katılım Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası’yla birlikte sunuluyor. Biletleriyle birlikte Etkinlik Katılım Sigortası da alanların, özel şartlarda belirtilen risklerin gerçekleşmesi sonucu etkinliğe katılamamaları durumunda bilet ve hizmet bedelleri teminat altına alınıyor. Avrupa’da da örnekleri bulunan ve Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Etkinlik Katılım Sigortası; ilk etapta Müzik, Sahne Sanatları, Aile Eğlencesi ve Eğitim kategorilerindeki etkinlikler için geçerli.

Biletix, konser organizasyonları, etkinlik mekanı operasyonları, sponsorluk, biletleme çözümleri, e-ticaret ve sanatçı yönetimi konularında faaliyet gösteren dünyanın en büyük canlı etkinlik şirketi Live Nation Entertainment  şirketlerinden biri.  Arkasında böyle büyük bir güç olan Biletix, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kullanıcıları için kendini sürekli olarak güncelleyerek çalışıyor.

www.biletix.com’a bir tıkla girdikten sonra istediğiniz etkinliğin biletini istediğiniz konuma göre satın alabilirsiniz. Biletleriniz, işlem sırasında girdiğiniz telefon numarasına SMS olarak da gönderilebilir. Bir tıkla istediğiniz her etkinliğe gitmek artık çok kolay.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir