Bonprix

Bonprix İndirim Kuponu

Bonprix İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Bonprix Hakkında

Bonprix’le Keyifli Alışverişler

Bonprix, yurt dışında pek çok başarıya imza atan, Almanya´nın önde gelen online satış şirketlerindendir. Multi-Channel (çok kanallı) bir satış stratejisi izleyen şirket, katalog, yerleşik mağaza ve İnternet mağazacılığı üzerinden sağlıklı ve sürekli bir gelişim izlemektedir. Mükemmel değişim yönetimi, yenilikçi bakış açısı, deneyimli ve profesyonel ekibi sayesinde pazardaki değişikliklere hızlı bir şekilde ayak uydurabilme yeteneğine sahiptir.

Yine Alman men-şeyli online alışveriş sitesi olan OTTO’nun iştiraki olan Bonprix “uygun fiyatlı moda” parolası ile satış hayatına başlamıştır. Yaklaşık sekiz milyon kişinin alışveriş yaptığı site, uygulamış olduğu kampanyalar ve müşterileri için uygun gördüğü promosyonlarla iyi kalite ve yüksek hizmet anlayışını benimsemiştir. Bonprix’in başarısındaki en önemli pay çalışanlar, dağıtıcılar ve müşteriler arasındaki güven, dikkat ve saygıdır.Ayrıca, Avrupa pazarında  artan ürün çeşitliliğindeki farklılıklar ve farklı dağıtım kanalları entegrasyonu, Bonprix’in sürekli gelişmesini sağlamıştır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için, ürünlerin iyi kalitede olmasına inanan Bonprix, yalnızca ürünün değil,  bu ürüne giden yoldaki faaliyetlerin de müşteri için önemli olduğu gerçeğini kavramış. Bonprix’in en iyi ürünlerini en uygun fiyata sunan satış stratejisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ürünlerini en kısa sürede alıcılarına ulaştırmayı hedefleyen anlayışıyla online satışta önemli platformlar arasında gösteriliyor.

Bonprix kalitesine ulaşmak için tek yapmanız gereken online siteye girip kısa süre içerisinde üye olmak. Üye olduktan sonra dileğiniz ürünü, farklı renk, boy ve ebatlarda seçerek satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün en kısa süre içerisinde elinizde olacaktır. www.bonprix.com.tr

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir