Boyner

Boyner

Boyner İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Boyner Hakkında

Boyner; Alışverişin Adresi

Bugün e-ticaret siteleri alanında ve mağazacılıkta en bilinen ve hemen hemen herkes tarafından kullanılan markadır Boyner. Global mağazacılık anlayışı ile 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de yeniliklerin takipçisi olan Boyner, 2004 yılında başlattığı “Değişim ve Yenilenme Programı” ileürün çeşidinden dekorasyona hatta mağazaların isminden hizmet anlayışına kadar her konuda köklü değişiklikler yapmıştır.

Adidas, Clinique, Columbia, Converse, Dockers, Estêe , Fabrika, Jack & Jones,Levi’s, Mavi,Max Factor, Puma,Reebok,Tommy Hilfiger,Toni & Guy,Twist, U.S.Polo,Vakko, Vero Moda gibi yüzlerce kaliteli markayı aynı anda bünyesinde bulunduran Boyner, bir hayat tarzı olarak alışveriş kavramını tüketicilerin bilincine kazıyor.

Boyner stratejisine uygun olarak deneyimli ve konusunda uzman ekiplerle online olarak hizmet veriyor.  Alışverişte kalite, tasarım ve uygun fiyat arayan müşterileri için dünyaca ünlü moda markalarının sezon sonu ürünlerini indirimli fiyatlar, kampanyalar ve uygun ödeme koşullarıyla birlikte Türkiye’de satışa sunan Boyner, böylelikle bu alanda da önderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Boyner giyimin yanı sıra, ev tekstilinden banyoya, mutfaktan sofra aksesuarlarına, dekoratif ürünlerden hediyeliğe kadar uzanan, özgün tasarım ve temalardan oluşan ürün koleksiyona sahip. Ayrıca, dünyaca tanınmış markalara ait ve fonksiyonel çözümler sunan elektrikli ürünler de bulunuyor. Boyner Sports, genç-aktif-spor ürünlerinin bir arada bulunduğu, farklı spor dallarının spesifik ürünlerinden, trendy jean markalarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle sunuluyor.

Müşterilerine kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik ve genç aktif spor kategorilerindeki ürünlerle hizmet veren Boyner, “koşulsuz müşteri mutluluğu” ilkesini sürdürüyor. Yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Boyner Mağazaları vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Boyner indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Boyner indirim kodlarından herhangi birini tıklayın. Çıkan kodu kopyalayın.

Boyner indirim kuponu nasıl kullanılır

Sonra Boyner alışveriş sepetinizdeki indirim kuponu ekle bölümüne yapıştırın ve ekle tuşuna basın. Hepsi bu kadar kolay.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir