Çeyiz Evi

Çeyiz Evi İndirim Kuponu

Çeyiz Evi İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Çeyiz Evi Hakkında

Çeyizeviyle Çeyizinin Tamam

Çeyizevi, 15 yıldır evlenmek üzere olan, yeni evlenen ya da ev eşyalarını yenilemek isteyen müşterilerine hizmet veren ev tekstili, zücaciye ve mutfak gereçleri üzerine kurulu bir firmadır. Sektördeki deneyimini ve profesyonel anlayışını, müşterilerine kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunarak pekiştirir.

İşinde uzman personeliyle ve iştiraki kargo firmasıyla 7/24 çalışan çeyiz evi İzmir’in Buca ilçesinde konuşlanmasına rağmen Türkiye’nin her yerine siparişler ulaştırarak hizmet verir.Çeyizevi, Türkiye’nin önde gelen markalarının yetkili bayisi ve satıcısıdır. İnternetin yaygınlaştığı ve online alışverişin arttığı bu günlerde ceyizevi.com üzerinden perakende mağaza tecrübesini online mağazasında da başarılı bir şekilde sürdürür.

Ceyizevi.com’a girip kısa sürede üye olduktan sonra çeyiz evinin binlerce farklı ürün seçeneğini inceleyip istediğiniz ürünü bir tıkla satın alabilirsiniz. Çeyiz evinin yarattığı kampanya ve promosyonlardan yararlanarak en kaliteli ürüne en uygun fiyatta ulaşırsınız. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılan fiyat araştırmalara dayanarak fiyatlarını sürekli güncel tutan firma, müşterileri için her daim en uygun fiyat için çalışıyor.

Stoklarında binlerce ürünü tutuyor olmaları sayesinde siparişler stok ekibi tarafından en hızlı şekilde kargo departmanına iletildikten sonra paketleme ekibi tarafından siparişler özel talimatlar ile her türlü taşıma koşuluna hazırlanıyor.Çeyizevinde ayrıca, bir çok üründe de ücretsiz kargo imkanı bulunuyor. Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebiliyorsunuz.

Evinize eşya almadan önce bir kez daha düşünün. Ceyizevi.com’u ziyaret etmeden alışveriş yapmayın.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir