Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti İndirim Kuponu

Çiçek Sepeti İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Hakkında

En Güzel Hediyeler Çiçek Sepeti’nde

İnternet yaygınlaştıkça hayatımıza iyiden iyiye giren online alışverişin bir başka boyutu olan sepet alışveriş,  size, istediğiniz ürünü istediğiniz dükkandan bir tıkla, birden çok ya da birden farklı kez almayı ve istediğiniz kişiye göndermeyi amaçlayan platformlardır.

ciceksepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için bundan 10 sene önce kurulan ve kurulduğu günden bu yana ulaşım ağını da hızla genişleten bir çiçek gönderim sitesidir.  Çiçeksepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350’den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline gelen bir kuruluştur. Yakın zamanda, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird tarafından satın alınan Çiçeksepeti, bu yatırımlar sayesinde uluslararası arenada da boy gösteriyor.

Sadece çiçek göndermenin yanında sevdiklerinize hediye göndermenizi de sağlayan Çiçeksepeti, bu amaçla BonnyFood markasını yarattı. Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere lezzetli alternatifler sunan BonnyFood, her özel gün için ayrı tasarlanmış çiçek görünümlü kek ve kurabiye buketleri, çikolata çeşitleri, meyve sepetleri ve aynı gün teslimatlı butik pastalar hazırlıyor. Yine aynı hediye mantığıyla kurulan BonnyGift ise kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

Çiçeksepetindeki biribirinden farklı hediyeleri sevdiklerinize göndermek için tek yapmanız gereken www.ciceksepeti.com adresine girerek istediğiniz hediyeyi bir tıkla sepetinize atmak. Seçmiş olduğunuz ürün Çiçeksepeti güvencesiyle en kısa sürede, vermiş olduğunuz adreste olacaktır.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir