Colin’s

Colins

Colin’s İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Colin’s Hakkında

COLIN’S’le Yenilenin

Yenilik, fit ve kalite parolasıyla yola çıkan gençlerin ve genç kalanların en çok tercih ettiği markalardan biri olan COLIN’S, ürün ve hizmetlerinde güttükleri insancıl politikalarla da lider markalardan biri olarak görülüyor.

COLIN’S, YENİLİK anlayışlarında, çarpıcı vitrinler, değişik hisler duyabileceğiniz koleksiyonlar ve çeşitlilik yaratırken, FİT anlayışında ise ürünlerin vücudunuza oturması, rahat hissetmeniz ve tarzınız özgürce yansıtılıyor. KALİTE de  ise, rengi, kumaşı, dikişi, dayanıklılığı ve duruşuyla her zaman sürdürülebilir nitelikler sunuyor. COLIN’S kurulmuş olduğu günden bugüne herkesin beğenebileceği koleksiyonları piyasaya çıkararak dört mevsim hizmet veriyor. Her mevsimde de yeni ürünlerini trend hale getiriyor.

COLIN’S dünyanın 37 ülkesindeki 600′ e aşkın mağazasında, her gün daha yeni, daha modern, daha ilginç ve daha özel şeylerin olduğu bir dünyanın hızına yetişiyor ve müşterileriyle bu büyük değişimin ruhunu paylaşıyor.Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN’S, Hem jeanler hem de tamamlayıcı ürünlerle kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünlerle her daim şıklığınızı korumanızı vadediyor.

www.colins.com.tr’de üye girişi tamamlandıktan sonra ürün seçimi, ilgili kategorilerden yapılabilir ya da ARAMA alanına ürün adı ya da kodu yazılarak ürünler sayfasına ulaşılabilir. Alışverişi yapılacak ürün seçimi yapıldıktan sonra seçilen ürünün detay sayfasında ürün özelliğine göre ürün renk seçimi, beden seçimi ve adet seçimi yapılabilir. Ürün renk ve beden seçimi yapılabilmesi için öncelikle tercih edilen renk adı üzerine tıklanması ve sonrasında beden seçimi için tercih edilen beden numarası üzeri tıklanması gerekli. Renk ve beden seçimi yapıldıktan sonra adet seçimi yapılarak SEPETE EKLE butonu seçilerek birbirinden farklı COLIN’S’lere bir tıkla ulaşılabilir.

Colin’s indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Sitemizde ki indirim kodlarından herhangi birini kopyalayın ve alışveriş çantanızdaki ilgili yere yapıştırın.

Colin's İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir