Collezione

Collezione İndirim Kuponu

Collezione İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Collezione Hakkında

Collezione’la Giyin Tarzı Yakala

Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione;  20 yıldan fazla süredir herkese hitap eden şık ve uygun fiyatlı kıyafetler üretmeye devam ediyor.

Sektörün öncülüğünü yapan Collezione; bugün yurtiçinde 100’ü aşkın mağaza ile 200’ün üzerinde satış noktası,  yurt dışında ise  55 satış noktasıyla Türkiye’nin moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından birisi. Bu başarısını ise müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteriyle sürekli iletişim içerisinde olan stratejilerine borçlular. Uygun fiyat seçenekleri ve herkese uygun kalitedeki ürünleriyle de Moda Giyim Pazarında Liderler.

Collezione  müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için,  teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam eden bir marka.  Collezione mağazaları, ‘fast fresh fashion’ anlayışı ile kaliteli ve  moda ürünleri  genç ve kendini genç hissedenlerle buluşturuyor. Collezione müşteriyi, çalışanı, insanı, doğayı ve geleceği gözeten ve yücelten bir anlayışla stil ve yaşam tarzı oluşturuyor.

Doğru ürünü, doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, yaygın mağaza ağı ile kusursuz hizmet veren, modayı tutkuya çevirmeyi hedefleyen, ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu keyifli alışveriş deneyimi ile müşterilerinin yaşam tarzını etkileyen, insana ve çevreye saygılı,  çalışanına sürekli yatırım yapan,  global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir marka olmak Collezione’nin her daim hedefidir. Collezione ayrıca, sosyal yardımlaşma , sağlık , eğitim , kültür ve sanat alanlarında sürekli olarak projeler düzenleyen ve ortak projelere katılan bir marka olarak da göze çarpıyor.

Birbirinden çarpıcı, binlerce farklı renk ve boyuttaki kıyafete ve aksesuara ulaşmak için www.collezione.com.te’ye girmeniz yeter.

Collezione indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Collezione İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir