Columbia

Columbia İndirim Kuponu

Columbia İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Columbia Hakkında

Hem işlevsel hem modaya uygun; Columbia.com.tr

Kaliteli spor giyim deyince akla ilk gelen markalardan biridir Columbia. 80 seneden fazladır müşterilerine her daim kaliteyi götüren şirket, aslında bir şapka sağlayıcısı olarak hayata başlamıştır. Henüz o zamanlar küçücük bir işletmeyken bugün dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Columbia yaptığı yatırımlar sayesinde günümüzde özellikle Amerika’da kayak giyiminde de önde gelen markalar arasındadır. Su geçirmez, nefes alabilir kumaştan ceket yapan ilk firmalardan biridir ayrıca. Columbia’nın kıyafetlerindeki felsefe; dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunar. Geliştirilen ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken aynı zamanda modaya uygun olarak şık dizayn edilirler.

Columbia’nın bir başka özelliği çok yönlü kombinasyonlara imkan veren bir teknoloji kullanmaları.  2000’li yıllarda reklam ve global dünya sayesinde popülerliği iyice artan marka Omni-Tech ve Omni-Shield teknolojileri ile ısı kaybını önleyen, giysileri yağmurdan ve kardan koruyan su geçirmez teknolojileri en yüksek performansta sunmaya başlamıştır.

Bugün 72 ülkede 10 binden fazla noktada müşterilerine hizmet veren bu dünya çapındaki markanın ürünleri, Columbia.com.tr online adresinde artık herkese ulaşabiliyor. Mevsimler değişir, indirimler değişmez politikasıyla hizmet veren Columbia, birbirinden farklı tasarım, renk ve desendeki son teknoloji spor ürünleri; ayakkabıdan monta, ısı geçirmez pantolonlardan, eldivenlere kadar geniş yelpazedeki ürünleri bünyesinde bulundurarak müşterilerinin her daim en iyiye ulaşmalarına imkan tanıyor. İnternet sitesine girip istediğiniz ürünü kolayca bulabilir, kısa süre içerisinde sipariş vererek istediğiniz ürüne kavuşabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir