D&R

D&R İndirim Kuponu

D&R İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

D&R Hakkında

Kültür ve Eğlence Dünyasının Değişilmez Markası; D&R

D&R, Doğan Medya bünyesinde bundan 20 yıl önce kurulan ve hayatımıza hızlı bir şekilde girmiş olan köklü bir Kültür/ Eğlence markasıdır. Herkesin istediği ürüne daha kolay ve daha nitelikli bir şekilde keşfetmeye, keyfini çıkarmaya ve paylaşmaya teşvik eden D&R, böylece insanları ortak bir platformda bir araya getiren ve hayatın her anını zenginleştiren bir dünya.

Bugün Türkiye genelinde 150’ye yakın mağazasıyla, deneyimli ve işinde uzman bir ekip tarafından yönetilen marka, sektöründe rakipsiz ve lider durumda. Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumu kitap okumaya, müzik dinlemeye, film izlemeye özendirerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor.

D&R’ın en önemli özelliği bir mağazadan fazlasını veren bir kültür, sanat, eğlence platformu olmasıdır. Modern ve dinlendirici ortamdaki kafeleri, dinlenme kuleleri, okuma alanları ve sanatçı imza günleriyle tam kapsamlı bir şekilde çalışan marka, klasik mağaza konseptinin dışında hizmet vermesiyle övünüyor. D&R, evrensel ürün yelpazesi ve hizmet anlayışı ile her müşterisine, kültür ve eğlence ürünlerine ulaşmanın ve bunun keyfini çıkarmanın eşsiz deneyimini her zaman ve her yerde yaşatıyor.

D&R mağazalarında sunulan tüm ürünler online platformda da temin edilebiliyor. Kısa bir üyelik işleminin ardından kolaylıkla alışverişin yapılabildiği, son teknoloji, güvenlikli ödeme seçenekleri, uygun fiyatlar, promosyonlar ve hediyeler www.dr.com.tr adresinde. Bir tıkla istediğiniz D&R ürününe ulaşabilir, en kısa sürede ürününüzü teslim alabilirsiniz.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir