DeFacto

DeFacto İndirim Kuponları

DeFacto İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

DeFacto Hakkında

Tasarımda Öncü; DeFacto

DeFacto 2003 yılında birbirinden şık tasarımlar ve gençlere hitap eden bir parolayla kuruldu. Bugün, Türkiye genelinde 242,  yurt dışında 22 mağazası ile sektörün en önemli markaları arasına girmeyi başardı. Türkiye’de “Akdeniz Modası” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran DeFacto, Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren başarılı markalarından. Marka kimliğine verdiği önemi mağazacılık alanında da güçlü bir şekilde hissettiren DeFacto, “Akdenizlilik” konseptine paralel olarak sade ve ferah tasarımlarla dizayn edilen mağazalarıyla müşterilerini karşılıyor. Konsept mağazalar, çok katlı mağazalar, İnternet mağazası, “corner shop”lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla “rahat ulaşılabilir” bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto, emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

DeFacto günlük hayatın yanında iş hayatında da kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla Akdeniz insanının rahatlığı ön planda olan yaşam tarzına hitap ediyor. DeFacto kaliteli insan kaynağına verdiği önem ve benimsediği koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye’nin dünyadaki saygın bir markası olma hedefiyle her geçen gün pazar payını artırıyor. Modayı uygun fiyata satma politikası ile olduğu kadar yaygınlığı ile de rahat ulaşılabilir bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor…

DeFacto, en iyi ürünlerini en uygun fiyata sunan satış stratejisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ürünlerini en kısa sürede alıcılarına ulaştırmayı hedefleyen anlayışıyla online satışın da bir numarası olarak görülüyor. DeFacto’nun ürünlerindeki kalite düzeyi, pazarlama stratejisi ve uygun tasarımlar üretebilme gücü de bu konuda bir başka etken.

defacto.com.tr’den alışveriş yapabilirsiniz.

DeFacto indirim kuponları nasıl kullanılır ?

DeFacto İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir