Dekopasaj

Dekopasaj İndirim Kuponu

Dekopasaj İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Dekopasaj Hakkında

İkinci el denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerin başında aşırı eski, kullanılamayacak kadar kötü durumda olan eşyalar gelmekte. Lakin Dekopasaj, insanların bu konuda kafalarına yer eden her türlü kötü imajı yok ediyor ve satıcılar ile alıcıları mümkün olan en kullanışlı platformda buluşturuyor. İnsanlar www.dekopasaj.com adresi üzerinden eğer varsa sahip oldukları eşyaları alıcıları ile buluşturuyor. Geçmiş dönemlere ait ürünleri kendi dekorasyonu için kullanmak isteyen kişiler ise yine Dekopasaj üzerinden bu isteklerini rahatlıkla gerçekleştiriyor. Siteye girdikten sonra eğer ki belli bir kategori ile alakalı araştırma yapıyorsanız, bunun için ana sayfanın sol kısmında yer alan arama bölgesinden rahatlıkla istediğiniz şeyi arayabilirsiniz.

Site içerisinde ürün satmak istiyorsanız www.dekopasaj.com adresinden siteye üye olmalısınız. Ardından da ürünlerinizin ayrıntılı fotoğraflarını çekerek ilanı hazırlayabilirsiniz. Gerekli incelemelerin sonrasında eğer ki uygun görülürse ürün satışa çıkacaktır. Ürününüzün satılmasının ardından ister siz isterseniz Dekopasaj’a ait olan nakliye firması ürünü satıldığı yere götürecektir. Site içerisinden ürün satın almak istiyorsanız yalnızca beğendiğiniz ürünleri sepete eklemeli ve ödemesini yapmalısınız. Genel olarak buradaki ürünlerden birer tane olduğu için dikkatli olmalısınız. Çünkü sizin satın almadığınız ürün çok kısa bir sürenin içerisinde başka biri tarafından satın alınabilir. 48 saat içerisinde iade etme imkanınızın bulunduğu ürünler oldukça kısa bir süre içerisinde kapınıza kadar gelecek, siz de onları dilediğiniz her yerde kullanabileceksiniz.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir