Desa

Desa İndirim Kuponu

Desa İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Desa Hakkında

DESA’yla Alışveriş Keyfi

Yaklaşık 45 sene önce kadın çantaları üreterek hayatımıza giren DESA, omuzdan askılı çantaları ilk defa Türk tüketicisiyle buluşturmasıyla dikkat çeker. Kısa süre içerisinde, çalışkan ve deneyimli kadrosuyla büyük işler başaran marka, attığı önemli adımların neticesinde dünyanın sayılı büyük firmaları için başarılı bir tedarikçi haline gelir. Global ölçekli çalışmaları sayesinde de ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınan ve bu ülkelere ihracat yapan bir isim haline gelir. Dünya devi Samsonite’ın Türkiye distribütörlüğünü yaptıktan sonra bunu bir ortaklıkla taçlandıran DESA, seyahat ürünleri pazarına konforlu ve kullanışlı valiz alternatifleri sunmaya başlar.

Deri tabaklama işinde son teknoloji aletleri kullanan marka, ham deriden başlayarak müşterilerine son ürüne kadar kaliteve şıklık vadeder.  Özgün tasarımları her daim bünyesinde bulundurması, ürün çeşitliliği, kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımı göz önüne alındığında, DESA deri ve moda sektörünün lideri konumunda.

Her zaman yüksek üretim kalitesi ve çağdaş tasarımı ilke edinen ve Türkiye’de olduğu gibi dünyada da öncü olmayı hedefleyen DESA 2005 yılında, Türkiye Superbrands seçim kurulu tarafından Super Marka olarak değerlendirilerek büyük bir başarı elde eder.

Yıllardır başarılı bir şekilde yürüttüğü satış politikalarını 2000’li yılların başından beri desa.com.tr sitesinden online satışa sunarak, Türkiye’de moda sektöründe online alışverişin öncülerinden biri olur. Hızlı bir üyelik işleminin ardından hemen alışverişe başlanabilen, binlerce farklı çeşit ve renk seçenekleriyle DESA ürünleri alışveriş tamamlandıktan sonra, çözüm ortağı kargo şirketi vasıtasıyla en kısa sürede elinizde olur.

DESA zerafetini kaçırmamak için desa.com.tr’ye gelin.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir