Divarese

Divarese İndirim Kuponu

Divarese İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Divarese Hakkında

1870’den Günümüze İtalyan Stili; Divarese

Yaklaşık 150 senedir ayakkabı sektörünün en şık, en zarif ve en kaliteli ayakkabılarını üreten Divarese, İtalya’nın köklü markalarından biri. Varese şehrinde kendi halinde bir ayakkabı üreticisi olan Santino Troli ve oğlu Luigi tarafından yaratılan Divarese, ayakkabı sektöründe birçok ilkinde sahibi. Özellikle 19. Yüzyıla kadar ayakkabı üretimi kişiye özgü ve sipariş üzerine yapılıyorken, bu ileri görüşlü baba oğul sayesinde artık seri bir şekilde üretilerek birçok kişiye ulaşmaya başladı. Aslına bakılırsa bu seri üretimin de temeli sayılan bir adımdı. Elbette bu durum bir süre sonra ayakkabı numaralarında bir standartlaşmayı ve bugün bildiğimiz ayakkabı numaralarını yarattı.

“Calzaturificio Di Varese” adlı ilk mağazası 1899 yılında Milano’da açılan marka, dünyanın birçok önemli noktasında seçkin müşterileri için ayakkabı üretmeye devam etti ve modern giyinmeyi isteyen herkes tarafından tercih edildi.

Calzaturificio di Varese’nin Divarese’ye dönüşmesi ise Benetton Grup’un markayı satın almasıyla başlıyor. Kalitesinden ödün vermeyen marka bir süre sonra da Boyner Grup tarafından satın alınıyor. Divarese, 2010 yılından beri A&Y Marka Mağazacılık bünyesinde ayakkabı ve çanta modasının öncüsü olmaya devam ediyor. Kendi tasarımlarının yanı sıra, Oxford ayakkabı denince ilk akla gelen, kalitesi ve zamansızlığıyla bir klasiğe dönüşmüş George Hogg markası da Divarese’nin çatısı altında yer alıyor.

Herdaim müşteri memnuniyetini ön planda tutan markanın arkasında ise hızlı ve profesyonel çalışan bir ekip var. Bugün Türkiye’de 28 mağazası olan Divarese kaliteden ödün vermeden, modern ve dinamik tasarımlarıyla sektöre yön vermeye devam ediyor.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir