DS Damat

DS Damat İndirim Kuponu

DS Damat İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

DS Damat Hakkında

D’S Damat’la Şık Bir Gün

Erkek giyiminde öncü, en çok tercih edilen markalardan biri olan D’S Damat 2002 yılında kurulan bir giyim markasıdır. Kalite ve şıklık anlayışını bir potada eriten ve tüm ürünlerini bu anlayıştan hareketle piyasaya süren D’S Damat her daim geniş kitlelerin tercihi olmaya devam etmiştir.

%100 yerli yüksek kalitede kumaş seçimleri, dikişler, kalıp ve tasarımlarıyla koleksiyonlarını Türkiye’de üreten D’S Damat bünyesinde barındırdığı farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne, kendi stilini yaratmak isteyen tüm erkeklerin gardıroplarına girmeyi amaçlayan bir marka oldu. Kendi stilini yaratmak isteyen erkeklere her vücut formuna uygun tasarımlar sunan D’S Damat, total look anlayışıyla koleksiyonlarını oluşturur. Tüm ürün gruplarında tüketicinin ihtiyaç duyduğu zengin kombin seçenekleriyle alışveriş kolaylığı sağlar.

Yenilikçi tasarımları ve özgün kombin seçenekleriyle pratik alışveriş keyfini yaşatmayı hedefleyen D’S Damat, kalite ve konforu bir arada erişilebilir fiyata sunuyor. D’S Damat, her yeni sezonda, trendleri yansıtan, her vücut formuna uygun birbirinden şık tasarımlarla karşılıyor. Erkek dünyasının klasik çizgilerini yeniden yorumlayan Classic, kombin rahatlığı sunan fonksiyonel tasarımlarıyla Casual, genç ve dinamik çizgileriyle TWN ve özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştüren Ceremony , adlı 4 farklı koleksiyon seçeneğiyle stilinizi özen ve kalite ile buluşturuyor.

D’S Damat yaratıcı ve yenilikçi kurum anlayışıyla dinamik, etkin ve üretken nitelikli iş gücü oluşturarak müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyor. Ürünlerinde en iyi trend, en iyi kalite, en iyi servis ve en iyi fiyatı sürekli kılma politikasını güdüyor. Ayrıca, kemerden cüzdana, saatten parfüme, çantadan gözlüğe çok birbirinden farklı aksesuar seçenekleri sunan D’S Damat, stilinizi tam anlamıyla tamamlıyor.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir