Fabrika

Fabrika İndirim Kuponu

Fabrika İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Fabrika Hakkında

Sizin İçin En Uygunu: Fabrika

15 yıllık bir geçmişe sahip olan Fabrika, müşterilerine gündüzden geceye uzanan, hem hafta içi hem haftasonu tercih edilebilir ürünler sunuyor. Fabrika, parlaklığı, dayanıklığı ve esnekliliğiyle bilinen Formula 1’in yanı sıra toz, su, leke tutmayan Nano teknoloji kumaşları da kullanan ilk Türk markası olarak dikkat çekiyor. Bu özelliği ile benzerleri arasında direkt olarak fark yaratıyor.

Yenilikçi tasarımları ve özgün kombin seçenekleriyle pratik alışveriş keyfini yaşatmayı hedefleyen Fabrika, kalite ve konforu bir arada erişilebilir fiyata sunuyor. Fabrika, her yeni sezonu, trendleri yansıtan, herkese uygun birbirinden şık tasarımlarla karşılıyor. Farklı koleksiyon seçeneğiyle stilinizi özen ve kalite ile buluşturuyor.

Fabrika, kendine duyduğu saygının temeli olan insanı ön planda tutarak en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde müşterisine sunmak için çalışıyor. Fabrika için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle sunuyor olmak en önemli stratejilerden biri.

Fabrika’da  yılın her günü kişiye özel teklifler, sezonluk indirimler, indirim çekleri ve sürpriz hediyeler kazanmak mümkün. Online alışveriş için kısa bir zaman ayırıp üye olduktan sonra da Fabrika sizi daha yakından tanıyabiliyor, böylece size özel fırsatlar geliştirebiliyor.

Fabrika’da birbirinden özel sürprizler sizi bekliyor.

Fabrika’ya üye olarak;

  • Kampanyalardan öncelikli haberdar olabilirsiniz,
  • Size özel tekliflerin keyfini çıkarabilirsiniz,
  • Yaptığınız alışverişlerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz,
  • Hediyeler kazanabilirsiniz,
  • Fabrika’daki etkinliklerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz,

Bunun için tek yapmanız gereken fabrika-tr.com’a girerek üye olmak. Bundan sonra seçeceğiniz binlerce farklı çeşit ve renkteki ürün bir tıkla kapınızda.

Fabrika indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Tek yapmanız gereken sitemizden kopyaladığınız kodu fabrika sitesindeki alışveriş sepetinizde bulunan ilgili yere yapıştırmak.

Fabrika İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir