Gant

Gant İndirim Kuponu

Gant İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Gant Hakkında

Birbirinden Şık Gant ürünleri tr.gant.com’da

Dünyanın en önemli gömlek markalarından olan Gant, özellikle 60’lı yıllarda rahat giyinmeyi ve şıklığı kendisine tarz edinen genç ve modern kesimi hedeflemiştir. İlginçtir ki, Gant’ın bu özelliğinden dolayı genellikle üniversitelerin olduğu şehirleri mesken tutması da tesadüf değildir; gömleklerde yaptığı brit, yaka düğmesi ve renkli manşetlerle kısa sürede fark yaratan marka en seçkin üniversiteler ve öğrencileri tarafından hemen benimsenmiş. ABD’nin en iyi üniversitelerinin ilk tercihi olan Gant, rahat Chino pantolonları, ceket ve Oxford gömlekleriyle Yale Üniversitesi kürek takımının 1 numaralı markası haline gelmiştir. Gant’ın ününün yayılması ise öyle pek uzun sürmemiş ve politikacılardan iş adamlarına kadar hep tercih edilmiş. ABD başkanı John Kennedy dahil olmak üzere pek çok seçkin kesimin de tercih ettiği bir marka olmuştur.

1980’li yıllarda üç İsveçli girişimcinin lisansını satın aldığı marka Amerikan dokusunu korumayı ama modern ve fit Avrupa tarzını eklemeyi uygun görmüş ve böylelikle bugün bildiğimiz şık koleksiyonlar ortaya çıkmış. GANT, bu şekilde tüketicinin çaba harcamadan, rahat ve şık giyinmesini hedeflemiştir.

2000 yılında ayakkabı ve saat, 2002 yılında da home ve baby koleksiyonları tüketiciyle buluşturan marka 2004 yılında da Gant Woman’ı piyasaya sürdükten sonra 2008 yılında, Lacoste, Aigle gibi hazır giyim markalarının da sahibi olan Maus Frères grubu tarafından satın alınmıştır.

Gant’ın online sitesi olan tr.gant.com sitesi üzerinden tüm ürünlere rahatlıkla ulaşılabileceği gibi uygun fiyat, taksit ve Türkiye’nin heryerine ücretsiz kargo gibi imkanlardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca yapacağınız her alışverişte % 5 parapuan da hediye. Para puanlarınızı alışverişinizden 30 gün sonra kullanabilirsiniz.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir