Gittigidiyor

Gittigidiyor İndirim Kuponu

Gittigidiyor İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Gittigidiyor Hakkında

Artık herkesin bir mağazası var.

İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte mobile olarak da kullanabildiğimiz cep telefonları  ve tabletler sayesinde artık evde, işte, okulda ve hatta sokakta Gittigidiyor.com’un uygulamaları sayesinde  dahi kendi mağazanızı yönetebileceksiniz.

İnternet alışverişinintartışmasız önderlerinden olan Gittigidiyor, 2000’li yıllardan bu yana 10  milyondan fazla kişiyi bir araya getiren Türkiye’nin önde gelen online-pazar yerlerinden. Gittigidiyor’da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, kendiniz satış yapabilir veya online mağaza açarak işinizi büyütebilirsiniz. Online mağacılıkta önder olan Gittigidiyor’da resmi mağazanızı açabilir, siparişlerinizi alabilir, müşterilerinizle iletişime geçebilir ve satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz.

Bu denli büyük potansiyeli olan ve kimi zaman yüksek meblağların döndüğü sitelerde ödemeler zaman zaman sıkıntı yaratabiliyor. 2011 yılında eBay’in satın almasıyla birlikte güçlenerek büyüyen Gittigidiyor ise bu duruma önlem olarak güvenli ödeme sistemi  Sıfır Risk’i yaratmış durumda. Sıfır Risk, GittiGidiyor’un 2001 yılında keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemi. Sıfır Risk sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapabilir; ister yeni ister ikinci el ürünü teslim alır ve görüp onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapmış olursunuz.

Satıcıysanız; Sıfır Risk sayesinde alıcı ürüne onay verdikten sonraki ilk iş günü sattığınız ürünün bedeli banka hesabınıza aktarılır. Alıcıysanız da; Sıfır Risk sayesinde ödemeniz hemen satıcıya aktarılmaz, sizden onay gelene kadar güvenli havuz hesabında bekletilir. Bu sistem sayesinde tüm işlemler Gittigidiyor’un %100 güvencesi altında gerçekleşir.

Bir tıkla dükkan kurmak, ürün almak ya da satmak artık çok kolay.

Gittigidiyor kuponları nasıl kullanılır ?

Sitemizden aldığınız indirim kodunu , Gittigidiyor profilinizdeki üyelik hesabınızda aktif etmeniz gerekir. Hesabınıza tıklayıp açılacak olan kategoriden ‘’Bilgilerim/Ayarlarım’’ menüsünü seçin. Daha sonra ‘’Tüm Promosyonlarım’’ bölümünü tıklayın. Sonra da ‘’İndirim kuponu ekle’’ butonunun yanındaki kutucuğa sitemizden kopyaladığınız kodu yapıştırın ve ‘’Ekle’’ butonuna basın. Gittigidiyor indirim kuponunuz alışverişlerinizde kullanmaya hazırdır.

Lütfen resimleri inceleyiniz.

Adım-1

gittigidiyor-indirim-kuponu-nasıl-kullanılır-1

Adım-2

gittigidiyor-indirim-kuponu-nasıl-kullanılır-2

Adım-3

gittigidiyor-indirim-kuponu-nasıl-kullanılır-3

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir