Giycem.com

Giycem.com İndirim Kuponu

Giycem.com İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Giycem Hakkında

İçinizi Kaliteli Gösteren Marka; Giycem.com

Giycem A.Ş. tarafından kurulan Giycem.com, içeriğindeki 80’in üzerinde markayla birlikte Türkiye’nin online olarak hizmet veren en büyük iç giyim mağazalarından biridir.

İç çamaşırı hem kadın hem de erkek için özel, özel olduğu kadar da gerekli bir giyim ürünüdür. Her insan iç çamaşırında kaliteyi ve rahatlığı arar. Bugün bu ürünler insanların dolaplarının ayrılmaz bir parçasıdır. giycem.com’da geniş bir iç çamaşırı seçkisi sizi bekliyor. Favori iç çamaşırınızı, hiç denemediğiniz ürünleri ya da hediye etmek istediklerinizi giycem.com’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Birçok farklı renk ve modeldeki iç çamaşırları arasından seçiminizi yapın, siparişiniz ücretsiz kargo avantajı ile ofis ya da evinizin kapısına kadar gelsin. Siparişler ortalama 1 ila 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye çalışılır ve güvenle size ulaştırılır. Üstelik iç çamaşırı sektöründe ilk defa uygulanan 14 günde iade kargo hizmet avantajıyla. (Alt ürün grupları mevzuat gereği hijyen koşulları gereği iade edilememektedir.)Giycem.com dan alacağınız tüm ürünler %100 Orjinal, marka ve bandrollüdür. Sipariş verdiğiniz ürünler zarar görmemesi için fabrikadan gelen orjinal kutusu ile birlikte gönderilmektedir. Ayrıca tüm siparişlerinizin içeriği ve kutusu dışarıdan belli olmayacak şekilde paketlendiği için ne kargo çalışanları ne de teslim alan kişi siparişinizin içeriği hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmaz.

Giycem.com sitesine girerek kolayca üye olabilir ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünleriniz için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Ürünleriniz kısa süre içerisinde deneyimli ve tecrübeli Giycem.com çalışanları tarafından kargoya verilir.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir