GNC

GNC İndirim Kuponu

GNC İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

GNC Hakkında

Sağlıklı Günler GNC ile Gelir

GNC, Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen doğal vitamin, mineral ve bitkisel ürün üretim, pazarlama ve dağıtım firmalarından birisidir. GNC’nin Türkiye’ye gelişi 1994, ilk mağazasının Nişantaşı’nda açılışı ise 1998 yılında olmuştur. Bugün İstanbul’da faaliyet gösteren Genel Müdürlüğü, yurda yayılmış 70 satış noktası ve Online satış mağazası ile müşterilerine en doğru bilgiyi ve en iyi yönlendirmeyi yapmayı hedef edinmiştir.

GNC ürünleri bugün yaşamımızda temel olan maddeleri içerir. Sağlığın korunmasına yardımcı olan, bağışıklığı güçlendiren bu vitamin ve mineral karışımlar bitkisel olduğu gibi sporcu dostudur da. GNC özellikle doğal kaynaklı olduğu için  müşteri tarafından sıklıkla tercih edilen bir markadır. Tüm ürünler Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recom-mended Daily Allowance) standartları referans alınarak üretilmektedir.

İnsana ve sağlığa değer veren bir politikayla hizmet veren firmanın temel amacı yaşam ömrünü uzatmak için çalışmak, fiziksel ve ruhsal sağlığına dikkat eden bilinçli insan kitlesinin bilgi kaynağı ve en önemli destekçisi olmaktır. Bu sebeple her daim müşteri memnuniyeti esas alınmıştır ve bilimsel yaklaşımlardan ödün vermeyen GNC kadrolarında profesyonel insanlar çalıştırılmaktadır.

www.gnc.com.tr adresine girerek online olarak alışveriş yapmak çok kolay. Hızlı bir şekilde üye olduktan sonra, sağlıklı ve doğal GNC ürünlerinden sizin için uygun olanlardan birini seçip kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz. Birçok değerli bilginin ve tavsiyenin de bulunduğu sitede 99 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti istenmiyor. Ayrıca, 15 gün içerisinde koşulsuz iade seçeneği de mevcut.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir