İnci Deri

İnci Deri İndirim Kuponu

İnci Deri İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

İnci Deri Hakkında

Ayakkabı denildiği zaman insanların akıllarına ilk gelen markalardan bir tanesi olan İnci Deri, kurulduğu dönemlerde bu kadar büyümeyi tahmin bile edemiyordu. Ancak kaliteli ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemiş olan marka, şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanındaki insanlar için en iyisini sunmak adına çalışmalarını sürdürmekte. Geçmiş dönemlerde yalnızca İnci Deri’nin satışının yapıldığı yerlerden markanın ürünleri satın alınabilirken artık http://www.incideri.com sayesinde istediğiniz her yerden yalnızca tek bir tıkla dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. Üstelik internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler beraberinde birçok farklı avantajı da getirmekte. Bunların başında ise artık sezonun en iyi ve yeni ürünlerini gece gündüz fark etmeden istediğiniz satın alabilmeniz gelmekte.

Kadın erkek ayakkabı çeşitlerinin yanı sıra özellikle de son dönemlerde İnci Deri bünyesinde en fazla satılan ürünlerden bir diğeri ise gelin damat ayakkabıları. Gelinler için özel olarak hazırlanmış olan bu ayakkabılar sayesinde düğün zamanınız hiç olmadığı kadar unutulmaz bir hale geliyor. Ayrıca sezon aralarında yapılmakta olan özel indirimler de yine www.incideri.com adresi üzerinden sizlerle ulaşabiliyor. Site içerisinden gerek sezon ürünlerini gerek outlet parçaları kolaylıkla sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Siteden 80 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde ise sizden kargo ücreti talep edilmeyecektir. Bununla birlikte yapılacak online alışverişlere özel 30 gün iade/değişim garantisi bulunuyor. Böylece satın aldığınız ürünler eğer ki sizin istediğiniz gibi görünmüyorsa, tüm faturaları ve parçaları ile tekrardan geri gönderme imkanına sahip oluyorsunuz.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir