Karaca

Karaca İndirim Kuponu

Karaca İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Karaca Hakkında

Karaca; Bir Başarı Hikayesi

Karaca, yüz yıllık geçmişiyle ülkemizin en büyük tekstil markalarından biridir. Öyle ki, bu köklü markanın temelleri henüz 1900’lü yılların başında atılıyor. 1950’li yılların sonuna gelindiğinde 5 kıta da 36 ülkeye ihracat yapan ve marka bilinirliği en yüksek şirketlerden biri olan Karaca bu başarı hikayesini günümüze kadar taşımayı bilmiş, son olarak 2005 yılında Narin Grup ailesine katılarak, markalaşma yolunda yeniden atağa kalkmış.

%100 Türk sermayesiyle %100 yün triko üreten Karaca, yıllık üç yüz bin adet üretim kapasitesiyle, bugün Orta-doğu ve Avrupa’ya gerçekleştirdiği ihracatlar sayesinde mağaza sayısını 80’e çıkarmayı başararak ülkemizin köklü markaları arasında yer almayı başarmış bir kuruluş. Karaca,kuruluşunun 100. yılı olan 2017’de ise toplam mağaza sayısını 100’e çıkarmayı hedefliyor.

Karaca, kendine duyduğu saygının temeli olan insanı ön planda tutarak en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde müşterisine sunmak için çalışıyor. Karaca için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle sunuyor olmak, bir imza ve bir marka kimliği. Klasikten uzaklaşmadan yenilikleri takip eden ama bunu yaparken de insanların kendi tarzını oluşturmasına izin veren, özgürlükçü ve köklü yapısıyla Karaca, dünya standartlarında bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

40 yaş üstü olan hedef kitlelerini gençleştirmek isteyen ve müşteri yaş ortalamasını 30’un altına indirmeyi hedefleyen Karaca, ünlü İtalyan modacı Alfio Bonacchi önderliğinde  yaratılan toslaşan iki genç geyik logolu ‘’Toss’’ markası ile, markanın modernleşmesini ve genç hedef kitleye de ulaşmasını amaçlıyor.

Markanın özellikle sosyal sorumluluk ve duyarlılıkları da dikkat çekiyor. 10 Kasım’da Mustafa Kemal Atatürk ile özdeşleşmiş süveterler den sınırlı sayıda satışa çıkarması ve gelirlerin şehit ailelerine bağışlanmasıyla müşterilerinden tam puan alarak, adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Türk sermayesiyle üretilen binlerce ürüne ulaşmak için Karaca’yı seçin.

Karaca kuponları nasıl kullanılır ?

Sitemizde tıkladığınız herhangi bir indirimden çıkan kodu kopyalayınız.

Karaca indirim kodu nasıl kullanılır

 

Sonra Karaca’nın sitesindeki alışveriş sepetinde “Kupon Kodu Kullan” seçeneğini seçin. Kopyaladığınız kodu yapıştırın ve “Kuponu Kullan” tuşuna tıklayın. Hepsi bu.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir