Kiğılı

Kiğılı İndirim Kuponu

Kiğılı İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Kiğılı Hakkında

Kiğılı Sizi Asla Yarı Yolda Bırakmaz

Herhalde erkek giyiminde şıklık denilince ilk akla gelecek markalardan biri Kiğılı’dır. Dünyanın 300 noktasına 200.000 adet ürün gönderen, Türkiye’nin her noktasında ulaşılabilen, böylesine uluslararası bir şirketin kaliteden ve şıklıktan ödün vermesi de düşünülemez.

Kiğılı’nın Yılın Perakende Kuruluşu, Yılın Teknoloji Uygulaması, Vitrin Tasarım Birincilik Ödülü, Müşteri Hizmetlerinde Üstün Başarı Ödülü, Alışveriş Merkezlerinde En Çok Tercih Edilen Erkek Giyim Markası, İnsana Saygı Ödülü gibi birçok ödülün sahibi olması da hiç şaşırtıcı değil.

Kiğılı, 1938’de kurulduğu günden bugüne hep gelişme göstermiş ve herdaim ürün çeşitliliğini artırmış. Bunu yaparken de zerafetin simgesi bir haline gelmiş.  İtalyan kumaşlarını Tüketiciyle buluşturan, en yeni kreasyonlar ve dünya çapında tasarımcılarla çalışan markanın bir moda devi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Kiğılı’nın gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve yetkinliklerini artıran ekibi sayesinde online olarak da alışveriş keyfine doyabilir, istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. www.kigili.com adresine girip kolayca üye olduktan sonra, istediğiniz ürünü ister kategorilerinden seçerek isterseniz de aratarak bulabilir ve farklı ebat ve renklerde seçim yapabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünleri güvenli bir şekilde satın alıp kısa sürede kargoyla evinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Her yaştan erkeğe farklı seçenekler sunan kreasyonları, haftanın yedi günü en konforlu giyim deneyimini yaşatmak için tasarlanmış, yoğun bir iş toplantısında içinde özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir Pazar kahvaltısında sizi şıklığıyla bütünleştiren casual tasarımlar, katıldığınız özel davetlerde sizi taşıyabilecek kalitede smokinler veya dostlarınızla gittiğiniz bir kayak turunda sizi sımsıcak saracak trikolar Kiğılı deneyimiyle sizlerle.

Kiğılı, modanın kalbine yapılan eşsiz bir yolculuktur.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir