Kip

Kip İndirim Kuponu

Kip İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Kip Hakkında

KİP; Kalitenin Adı

1978 yılında erkek giyim sektöründe lider olmak üzere kurulan KİP, aradan geçen bunca yıl içerisinde bu hayalleri doğrultusunda tüketiciye en kaliteli ürünü ulaştırmayı ilke edinmiş, yenilikçi duruşu ve tasarımları sayesinde bugün gerçekten de Türkiye’nin büyük çapta klasik erkek giyim firmalarından biri olmuştur.  Elbette bu başarının arkasında iyi bir yönetim anlayışı ve deneyimli, uzman bir çalışan kadrosu vardır.

Bir çok alanda ilkleri başaran KİP, kalitesi ve koleksiyon zenginliği ile uzun yıllardan bu yana sektördeki yerini korumuştur.  Güven ve kalite konusunda marka sıralamalarında her zaman ilk sıralarda yer alan KİP, kurulduğu günden bugüne yatırımlarını büyüterek ve ürün yelpazesini derinleştirerek geniş bir müşteri kitlesine kavuşmuştur.

Her zevke ve talebe uygun tasarımlarla dikkat çeken KİP, modanın taleplerini gözardı etmeyerek klasik çizgi ile modernliğini birbiriyle harmanlamıştır.  Kendisini sürekli yenileyerek casual koleksiyon yelpazesini genişleterek daimi bir kalite anlayışı yaratmıştır.

Türkiye ve dünya pazarlarında yeni açılımlar hedefleyen KİP güçlü imajını, köklerinden aldığı değerlere sahip çıkarak, ancak asla geçmişte kalmayarak ve daima günün gereksinimlerine göre yenilenerek sürdürmüştür.

Üstelik bugün, Kip dünyası büyüdükçe kolaylıklar da ardı arakasına geliyor. Kip.com.tr adresine girip hızlı bir şekilde üye olduktan sonra, birbirinden uygun fiyatlar, indirimler ve promosyonlarla istediğiniz ürünü sepete ekleyerek alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz. Bundan sonra tek yapmanız gereken aldığınız ürünün kapınıza kadar gelmesini beklemek.

Kip indirim kuponu nasıl kullanılır ?

Kip İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir