Kliksa

Kliksa İndirim Kuponu

Kliksa İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Kliksa Hakkında

Online Alışverişte Kliksa

Artık internet alışverişi tüm dünyada olduğu gibi tüm Türkiye’de de oldukça moda. Özellikle dükkan dükkan gezip istediği ürünü bulamayanlar için birebir olan online alışveriş, geniş ürün yelpazesiyle 7’den 77’ye tüm kullanıcıları için rahatlıkla seçenekler yaratabiliyor.

Sabancı Holding’in iştiraki olan Kliksa, artan ürün talebini hızlı ve kolay şekilde hazırlamak üzere kurulmuş bir online alışveriş platformudur. Sahip olduğu geniş ürün çeşitlerini cazip fiyatlarla ve Sabancı güvencesiyle tüketicilerine sunan kliksa.com, televizyon, görüntü sistemleri, cep telefonu, bilgisayar, beyaz eşya, spor ve outdoor, anne, bebek ve oyuncak, oto aksesuarları, zücaciye, ev düzeni, saat, gözlük ve aksesuar gibi daha birçok kategoride iki yüz elli bini aşkın ürünü bünyesinde bulunduruyor. Bu ürünlere her gün yenilerini ekleyerek ürün yelpazesini genişletmeye devam eden ve ürünlerinin tüketicilere her zaman hızlı şekilde ulaşmasını hedefleyen kliksa’da, her güne özel kampanyalara, kişiye özel promosyonlara, en uygun fiyatlara ve 9 aya varan taksit seçeneklerine Sabancı güvencesiyle ulaşabiliyorsunuz.

Kliksa’dan alışveriş yapmanız için gereken tek şey, siteye girip 30 saniyede üye olmak. Üye olduktan sonra arama motorundan ya da istediğiniz ürünün kategorisinden seçiminizi yaparak ürününüzün size gelmesini beklemekten başka yapacağınız bir şey yok. Kliksa.com’da, kargo ve teslim süreci en hızlı şekilde gerçekleştirmek üzere planlanmış ve bu amaçla hayata geçirilen “Hemen Gelsin” hizmeti kapsamında “Aynı Gün Teslimat” ve “Hızlı Teslimat” seçeneklerinden de yararlanabiliyor. Böylelikle ürünlerinizi en kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Ayrıca, kliksa.com üzerinden yaptığınız alışveriş ve işlemleriniz hakkında bilgi almak ya da öneride, bildirimde bulunmak için, Kliksa Müşteri Hizmetleri daima hizmetinizde bulunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kliksa.com ailesi kullanıcıları için en iyi hizmeti verebilmek adına gece gündüz çalışıyor.

Kaliteli ve uygun alışveriş için kliksa, bir tıkla…

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir