www.kralindirimkuponu.com adresinde hizmet vermekte olan servislerimizi kullanarak aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kral İndirim Kuponu, değişik çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalardan, bunlarla sınırlı olmamakla beraber mağaza bilgileri, kupon kodu, indirim kodu, indirim kampanyası, hediye kampanyası ve çekiliş kampanyası gibi çeşitli kampanyaların duyurulduğu ücretsiz bir internet servisidir.

Bu sitede yer alan tüm mağaza bilgileri, ilgili mağazaların internet sitelerinden derlenmiş ve Kral İndirim Kuponu kullanıcılarına sunulmuştur. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili mağazanın sorumluluğunda olup, Kral İndirim Kuponu sadece bilgilerin kolay kullanım için tekrar yayımlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, mağaza bilgilerinde meydana gelebilecek değişiklikler, ilgili mağazanın kendi internet sitesinde duyurulmuş olmasına rağmen Kral İndirim Kuponu’na henüz yansımamış olabilir. Bu nedenle her zaman ilgili mağazanın kendi internet sitesindeki bilgiler esas alınmalıdır. Kuponrazzi bu bilgilerin doğruluğu veya güncelliği hakkında herhangi bir garanti vermemekte ve sorumluluk almamaktadır.

Sitemiz de yer alan tüm kampanyalar, ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Bu kampanyaların geçerliliği, koşulları, süreleri ve diğer şartlar ilgili mağazalar tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın geçerli olmaması, süresinin dolması veya değiştirilmesi, geçerli olduğu ürünler gibi konularda sitemiz herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kampanyalarla ilgili herhangi bir soru veya şikayet olması halinde, ilgili mağazanın müşteri hizmetleri servisiyle iletişim kurulması gerekmektedir.

Kral İndirim Kuponu, mağaza seçiminde ilgili mağazaların güvenilirliği konusunda elinden gelen özen ve dikkati göstermektedir. Ancak Sitemiz’de yer alan mağazalardan alışveriş yapma kararı, kullanıcının kendisine aittir. Alışverişle öncesi veya sonrasında herhangi bir sorun veya şikayet ortaya çıkması halinde, kullanıcının ilgili mağaza ile iletişim kurması gerekmektedir. Sitemiz bu tür durumlarda herhangi bir sorumluluk taşımadığı gibi, kullanıcı ile mağaza arasındaki iletişim konusunda da yetkili veya sorumlu değildir.

Kral İndirim Kuponunda isim, logo, reklam medyası gibi unsurlarıyla yer verilen mağazalarla bazı kampanyalarda isim, logo ve diğer unsurlarıyla yer verilen markaların her türlü hakları ilgili şirketlere aittir.

Kral İndirim Kuponu servisini kullanan herkes yukarıda açıklanan kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.