Lacoste

Lacoste İndirim Kuponu

Lacoste İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Lacoste Hakkında

Lacoste: Kalitenin Adı

Bugün dünya çapında 1000’in üzerinde mağazası ve 2000’in üzerinde birimiyle etkinlik gösteren Lacoste, birbirinden kaliteli ürünleriyle markaseverlerin karşısına çıkıyor.Meşhur timsah logosuyla dünyanın en bilindik markalarından olan Lacoste, birbirinden şık tasarım ve kalitede tekstil ürünleri ve parfüm çeşitleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Erkek modellerinde polo, t-shirt, triko, ceket-mont, pantolon-şort, rugby-sweatshirt’le karşımıza çıkan Lacoste, kadınlarda ise ekstra olarak bluz, elbise, etek seçeneklerini sunuyor.

Lacoste,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde sunmak için çalışıyor. Lacoste için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle elit müşterilerine sunuyor olmak bir marka kimliği. Lacoste tüm dünyada tarz yaratmış bir marka olduğu için hemen hemen her mecra da insanların kendi tarzını oluşturmasına izin veren, özgürlükçü ve köklü bir yapıya sahip.

Shop.lacoste.com.tr sitesinden alınan ürünlerin en kısa sürede elinize ulaşması için elinden geleni yapan Lacoste, deneyimli ve profesyonel ekibiyle gece gündüz çalışarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Sitede ürünlerin linkine tıklandığında ürün özelliklerine dair tüm bilgilere ulaşabilir,birbirinden farklı modelleri değişik renk ve beden seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Lacoste, ayrıca alışverişte kalite, tasarım ve uygun fiyat arayan müşterileri için dünyaca ünlü ürünlerini sezon sonu indirimli fiyat ve kampanya seçenekleriyle sunuyor.  Güvenli ve uygun ödeme koşullarıyla satın alınan ürünler en kısa zamanda müşteriye ulaştırılıyor

Elit müşterileri için memnuniyetini ön planda tutan, her yıl çıkardığı başarılı kreasyonlarıyla sevenleriyle buluşan Lacoste’lar bir tık uzağınızda.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir