LC Waikiki

LC Waikiki İndirim Kuponu

LC Waikiki İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

LC Waikiki Hakkında

Giyimde LC Waikiki Tercih Edilir

LC Waikiki tekstil sektörünün yıllardır değişmeyen ismi ve öncü markasıdır. Bundan tam olarak 30 sene önce Fransa’da doğan marka, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.Kadın ve erkek ürünlerinde capcanlı kıyafetleri, harika kombinleyen LC Waikiki, özellikle çocuklar için sayısız kıyafet seçeneğiyle ailelerin de en çok tercih edilen markasıdır.

2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedefleyen markanın merkez binasında yaklaşık 3000 kişi olmak üzere, 500’ü aşkın farklı pozisyonda Türkiye ve yurt dışında toplam 24,000’den fazla kişi çalışmaktadır.

Her yeni sezonda üretmiş oldukları ürünlerle trend olmayı başaran LC Waikiki’nin şirket parolası  “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı”dır. Bu felsefeyle yoluna devam eden başarılı marka, bu anlayışı üretimden sunuma kadar hemen her alanda uygulamaktadır. Bugün 27 ülkede 580 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

LC Waikiki’nin profesyonel ekibi sayesinde online olarak da alışveriş keyfine doyabilir, istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. www.lcwaikiki.com adresine girip kolayca üye olduktan sonra, istediğiniz ürünü ister kategorilerinden seçerek isterseniz de aratarak bulabilir ve farklı ebat ve renklerde seçim yapabilirsiniz. İndirimlerden ve promosyonlardan yararlanabilir, sepete eklediğiniz ürünleri güvenli bir şekilde satın alıp kısa sürede kargoyla evinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Üstelik 50 TL üzeri kargo bedavayken, 50 TL altındaki kargolar da 3.90 TL.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir