LilaKutu

LilaKutu İndirim Kuponu

LilaKutu İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Lilakutu Hakkında

Güzellik denilince LilaKutu akla gelir

Güzelliğin, bakımın ve makyajın yeni adresi olan LilaKutu’yla kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Tamamen müşteri isteklerine göre tasarlanan LilaKutu online sitesinde ister alışveriş yapabilir isterseniz de bakımlar ve makyaj ile ilgili bilgilendirici şeyler okuyabilirsiniz.

LilaKutu’nun benzerlerinden ayrılan en önemli özelliği, işinde uzman ve profesyonel ekibinin bakım ve makyaj ürünlerini sizden önce deneyip test etmesi. Bu durum iyi bir araştırma ve keşfetme süreci aynı zamanda. Elbette böylelikle sizler yalnızca LilaKutu’nun içinin rahat ettiği ürünlere ulaşmış oluyorsunuz. Hatta ürünlere çekilen tanıtım videoları sayesinde almak isteyeceğiniz ürünle ilgili birçok bilgiye de ulaşabiliyor, ekibin sizin için ürettiği çözümlere de bir göz atabiliyorsunuz. İsterseniz sürekli online olan ekipten yardım alarak sorularınıza hemen cevap bulabiliyorsunuz.

LilaShop

LilaShop, LilaKutu’nun alışveriş bölgesidir. Size her alışverişinizde eşsiz bir deneyim sunar. Fırsatlar, uygun taksit seçenekleri, promosyonlar LilaShop’tadır. Her alışverişinizde istediğiniz bir ürünün tester’ını sepetinize ekleyebilir ve LilaPuan kazanabilirsiniz. Kazandıklarınızı ise dilediğinizce haracayabilirsiniz. Siparişleriniz, sitenin alanında uzman ve deneyimli ekibi tarafından hızla paketlenerek size teslim edilmek üzere kargoya verilir. Alışverişlerinizde havale/EFT ve PayPal ödeme kullanabileceğiniz gibi, 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo da bedava.

LilaZon

LilaZon, LilaKutu’nun güzellik ve bakım ürünlerinin olduğu bölgesidir. Burada her türlü bakım ve makyaj ürününü inceleyip satın alabileceğiniz gibi sürekli olarak yeni bilgiler de öğrenirsiniz. Güzellikle ilgili püf noktaları ve hayatınızı kolaylaştıran bilgiler içeren LilaSırlar’ı okuyabilir; uygulama ve sohbet videolarının olduğu LilaEkran’ı izleyebilir; LilaPedia’da Güzellik Ekibine sorular sorup öneriler alabilirsiniz.

Lilly

Lilly, bir rehberlik hizmetidir. LilaKutu’da merak ettiğiniz her şeyi sorabileceğiniz bir bilirkişidir. Siz ona nasıl bir şey aradığınızı söyleyin o da size seçeneklerinizi ve hatta tam olarak ne istediğinizi söylesin…

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir