Mavi

Mavi İndirim Kuponu

Mavi İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Mavi Hakkında

Mavi: Bir Dünya Markası

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. 19 yıldır Türkiye’nin lider markası olan Mavi bugün; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 50 ülkede 370 shop 5.000’e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeanslerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmaktır. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşır. “Perfect Fit” Mavi için, bir jeans’in kişinin hayat tarzını birebir yansıtması, kalite beklentisini eksiksiz karşılaması, giyim tarzına ve üzerine tam uyması anlamındadır.

“Ürünü markaya tasarım taşır” anlayışını benimseyerek; çok-kültürlü bir tasarım ekibi yaratan Mavi, bugün dünyanın dört bir yanından tasarımcı ve danışmanlarla işbirliği yapıyor. Dünyanın en iyi jeans tasarımcısı olarak bilinen Adriano Goldschmied, mükemmel kalıpların kraliçesi Venucia de Russi ve ilk defa bir blue jeans markası için koleksiyon hazırlayan Rıfat Özbek ve ilk kez bir Türk markası için tasarım yapan Hüseyin Çağlayan Mavi ile buluşan önemli isimler arasında yer alıyor.

Mavi tüketicinin güven duyduğu bir marka, tedarikçileri için saygın bir iş ortağı, çalışanları için ise prestijli bir kariyer sunan, aidiyet hissi aşılayan bir kurum. Mavi’nin sahip olduğu bu niteliklerin kaynağında tüm iş uygulamalarında benimsenen ilkeler bütünü var. Mavi’nin kuruluşundan bu yana ödün vermeden uyguladığı dürüstlük, adil davranma, yasalara ve etik kurallara tam uyum, bu kurumsal tavrın sürdürülebilirliği sağlayan ilkeler.

Mavi’nin yıllar içinde oluşturduğu kurumsal kültür de belli ilkeler çerçevesinde şekillenmiş durumda. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını karar alma sürecinin merkezinde tutmak, kaliteden ödün vermemek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini tam ve dünya standartlarında uygulamak bunların başında geliyor.

En kaliteli ürünler sadece Mavi’de.

Mavi indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Sitemizdeki kodlardan birini kopyalayın ve Alışveriş sepetinizdeki ilgili yere yapıştırın. Hepsi bu , detaylı bilgi için aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.

Mavi İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir