Media Markt

Media Markt İndirim Kuponu

Media Markt İndirim Kuponu

 

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Media Markt Hakkında

Avrupa’nın Alışveriş Devi Mediamarkt

Onlarca ülkede 1000’e yakın mağazasıyla Media Markt, Avrupa’nın en büyük elektronik perakendecisi olarak görülen köklü bir kuruluş. 30 yıldan uzun zamandır yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı, kapsamlı satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleriyle sektörde ön plana çıkıyor.

Media Markt, televizyondan dizüstü bilgisayara, navigasyon cihazından dijital fotoğraf makinesine, cep telefonundan, beyaz eşyaya, oyun konsolundan küçük ev aletlerine kadar geniş ürün yelpazesine kullanıcılarına en uygun seçenekleri sunuyor. Mediamarkt.com.tr’de 50.000’e varan ürün çeşidiyle online hizmet kalitesini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

2007 yılında girdiği Türkiye pazarına pek çok yenilik getiren Media Markt, tüketici trendlerini çok yakından gözlemleyerek sağlam bir alt yapı kurup müşterileri için kalitede sıra dışı bir alışverişin keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Media Markt, müşterilerine doğru ürün seçimi konusunda uzman kadro ile güvenilir hizmet anlayışını benimsiyor. Online olarak sipariş alınan ürünlerin eve teslim, montaj, kurulum gibi satış sonrası hizmetlerini de gerçekleştiriyor.

Media Markt, tüketici elektroniğinde özgün konsepti ile tüm tüketicilerin mutlaka ziyaret ettiği bir adres haline gelerek elde ettiği başarıyı, açılmış olduğu günden itibaren geniş ürün ve marka seçeneği ile tüketicilerine en fazla alternatifi sunarak online platforma taşıyor. Media Markt, müşterilerinin satın aldıkları ürünleri biran önce kullanabilmeleri amacıyla, Türkiye’nin önde gelen taşıyıcı firmaları ile işbirliği yaparak en iyi hizmeti sunuyor.

Media Markt mağazacılıktaki olumlu müşteri tecrübesinin, online platformda da aynı şekilde sürdürülmesi ve müşterilerinin memnuniyeti adına, tüm ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlıyor.

Media Markt kuponları nasıl kullanılır ?

İndirim kodlarından herhangi biri tıklandıktan sonra çıkan indirim kodu kopyalanır.

Mediamarkt indirim kodu nasıl kullanılır

 

Sonra Media Markt sitesindeki sepetinizi tıklayın ve “İndirim Kodu Kullanımı” yazan yere kodunuzu yapıştırın.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir