Modacruz

Modacruz İndirim Kuponu

Modacruz İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Modacruz Hakkında

İkinci El Modanın Lideri: Modacruz

Elinizde kullanmadığınız kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız mı var? Onları ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Gardırobunuzu yeni kıyafetlerle mi doldurmak istiyorsunuz? O halde tek yapmanız gereken Modacruz dünyasına gelerek büyülü bir keşfe çıkmak.

Modacruz, ikinci el lüks moda alım-satım sitesi olmasının yanında aynı zamanda da bir moda bloğu dur. Modayla ilgili en yeni ve trend haberlere ulaşabileceğiniz gibi diğer üyelerle de iletişim ve etkileşim içerisinde olursunuz. Onlar sizin paylaştığınız kıyafetleri satın alabilir, siz de onların paylaştıklarından beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Bu kolektif lüks moda bilinci sayesinde eğlenceli ve çok kolay bir sosyal moda yolu ortaya çıkmış olur.

Modacruz.com’a girdikten sonra kısa sürede üye olup kendinizi anlatan bir profil oluşturabilir ve isterseniz blog yazıları yazabilirsiniz. Sitede hem araştırarak öğrenir hem de para kazanabilirsiniz. Her alışverişiniz Modacruz ekibinin başarılı çalışmaları sayesinde güvenli bir şekilde gerçekleşir. Ödemeler ise son teknoloji en güvenlikli sistemlerle yapılır.

Modacruz size en ünlü markaları hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla getirir. Ayrıca, Modacruz’un sosyal medya gücünü de arkanıza almış olursunuz. İstediğiniz her şeyi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. İster webden isterseniz de mobil olarak kolayca girebileceğiniz Modacruz sayesinde istediğiniz ürüne yorumlar yazabilir, diğer üyelerle arkadaş olabilirsiniz. İstanbul’daki özel festivaller, aksesuar sergileri, ünlülerin gittikleri yerler, kıyafetler ve daha birçok şey Modacruz’da..

En yeni trendleri ve fırsatları kaçırmamak ve modanın büyülü dünyasında emin adımlarla yürümek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Modacruz.com’a gelin

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir