Morhipo

Morhipo İndirim Kuponu

Morhipo İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Morhipo Hakkında

Online Alışverişte Morhipo

İnternetin yayılmasıyla birlikte hayatımıza giren online-alışverişin kısa sürede sevilen ve en çok tercih edilen markalarından biri olan Morhipo Boyner Holding çatısı altında 2011 yılında kurulan bir site.

Boyner stratejisine uygun olarak deneyimli ve konusunda uzman ekiplerle online olarak hizmet veriyor.  Alışverişte kalite, tasarım ve uygun fiyat arayan müşterileri için dünyaca ünlü moda markalarının sezon sonu ürünlerini indirimli fiyatlar, kampanyalar ve uygun ödeme koşullarıyla birlikte Türkiye’de satışa sunan Boyner, böylelikle bu alanda da önderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Morhipo, müşterilerine kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyor. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelere ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.  Koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesini sürdüren Morhipo, yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturmanın yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamıyla vazgeçilemeyecek bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Morhipo’nun bir önemli özelliği de üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırması. Ve bu konuda iddalılar ki, söz verdikleri tarihte ulaştıramadığı ürünlerin kargo ücretlerini kendileri karşılıyorlar.  Ayrıca, ister yeni sezon ürünü, ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyor. Üyelerine 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyor, üstelik kargo ücretini de kendileri ödüyor. Tüm bunlar Morhipo’ya tüketicinin gözünde güven veriyor.

En uygun fiyat ve en avantajlı kampanyalar için Morhipo’ya gelin

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir