Mudo

Mudo İndirim Kuponu

Mudo İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Mudo Hakkında

Bir Dünya Markası: Mudo

Bundan 50 sene önce küçücük bir dükkanla hayatımıza giren Mudo, başarılı stratejileri ve müşteri odaklı planları sayesinde Türkiye’nin en sevilen markası haline gelip, köklü bir mağazacılık anlayışıyla bir dünya markası olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor.

Satış hayatına ilk olarak hediyelik eşya, plak ve renkli fanila gibi ufak şeylerle başlayan Mudo, o yıllardaki global trendleri takip ederek dünya modasını yansıtan ürünlerini müşterileri ile buluşturdu. Özellikle cesur girişimleriyle tanınan, sektörde yarattığı farklılıkla bilinen Mudo, şimdilerde gençler tarafından en çok tutulan markalardan biri.

Yetmişli yıllardan sonra köklü bir değişiklik geçirerek  jean ve spor giyime de ağırlıklı veren marka için o günler bir dönüm noktası niteliğinde. Her geçen gün ürün yelpazesini kaliteli ve şık ürünlerle güçlendiren Mudo’nun çağdaş ve kaliteli çizgisi ise hiçbir zaman bozulmadı.

Yıllar geçtikçe kendini yenileyen Mudo, yarattığı markalarla da dikkat çekmeyi başardı. Bunlardan herhalde en bilineni ve müşterileri tarafından en çok tercih edileni “Ev ve yaşam için her şey”i sunmayı ilke edinen Mudo Concept’tir. Bugün Mudo Concept müşterilerine iç ve dış mekan mobilyadan, aydınlatmaya, banyo, mutfak ürünlerinden, dekoratif&kişisel aksesuarlara ve ev tekstili ürün seçeneklerine kadar uzanan binlerce çeşitle hizmet veriyor.

Birbirinden zarif bu Mudo ürünlerine ulaşmak ise çok kolay; www.mudo.com.tr adresine girip üye olduktan sonra hızla alışverişin keyfine varabilir ve satın aldığınız ürünlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Alışverişin keyfini çıkarmak bir tık uzağınızda…

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir