N11

N11 İndirim Kuponu

N11 İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

N11 Hakkında

İnternet insanların hayatlarını önceki olduğundan çok daha kolay bir hale getirdi. Sadece birkaç on yıl öncesine kadar çok zorlandığımız işleri bugün sadece birkaç tıklama ile halledebiliyor ve angarya iş yapmaktan kurtuluyoruz. Örneğin, eğlenmek veya kafa dağıtmak için önceden yaptığımız faaliyetleri bir gözünüzde canlandırın. Bugün eğlenmek istediğiniz an yapacağınız şey internete girip bir oyun oynamak veya film izlemektir! Bunun yanı sıra karnınız acıktığını düşünelim. Önceden olsa iyi bir yemek yemek istiyorsanız kalkıp uzun uzadıya yemek pişirmeniz gerekirdi. Ancak bugün istediğiniz herhangi bir yemeği sizlere birkaç dakika içerisinde ulaştıracak online platformlar sipariş vermenizi bekliyor.

Başka bir örnek ile konuyu daha da derinleştirmemiz gerekirse, kadınlar için çok önemli olan alışverişten bahsetmemiz gerekir. Alışveriş yapmak birkaç on yıl öncesine kadar iyi bir hazırlık yaptıktan sonra kalkıp –büyük bir ihtimalle sizden çok uzakta olan bir yere- alışveriş merkezine gitmenize ve oradan oraya koşturmanıza neden olan bir şey idi… Genel olarak alışveriş yaptığınız günün ertesinde oldukça yorgun bir hale gelir ve kolunuzu bile kaldıracak haliniz kalmazdı! Ancak bugün alışveriş yapmak dendiğinde akıllarda internet olgusu canlanır.

N11 gibi siteler üzerinden alışveriş yapmak, müşteri için hem çok daha kolay hem de çok daha ucuzdur. Sadece birkaç tıklama ile mağazadan mağazaya geçiş yapabilir ve önünüze serilen binlerce seçenek içerisinden istediğinizi seçebilirsiniz. Belli dönemlerde yapılan kampanyalar ile inanılmaz fırsatlara kavuşmak ve ürünlere yarı yarıya fiyatları ile sahip olmak içten bile değil!

Ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğu N11 sitesinde aklınıza gelebilecek hemen her şey var. Çok büyük bir alışveriş merkezinde nelerin olabileceğini bir düşünelim; Giyim, elektronik, ev gereçleri, anne ve bebek ihtiyaçları, kozmetik, mücevher… Bu gibi mağazaların her birine sahip olan N11 platformu tüm bunlara ek olarak spor ve tatil ile ilgili ürünleri de ayaklarınıza seriyor.

Bir anlamda sizlere devasa alışveriş merkezlerinden çok daha fazla imkanlar sunan N11, ürünlerinden faydalanmanız için sizlere bekliyor. İster üyelik açıp devamlı kullanıcısı olun, isterseniz sadece ürünleri gezmek için üyelik açmayın; seçim sizin!

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir