Network

Network İndirim Kuponu

Network İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Network Hakkında

Şıklığın ve Zerafetin Adı; NetWork

1999 yılında Boyner Holding Grup şirketlerinden AY Marka Mağazacılık A.Ş. çatısı altında Türkiye hazır-giyim sektörüne hızlı bir giriş yapan NetWork, Türkiye’nin birçok noktasında kaliteli alışveriş sloganıyla tüketicileriyle buluşan lider markalardan biridir.

Günümüz global dünyasının çok kültürlü yapısını kendisine hedef koyan marka, sürekli kendini yenileyen ve güncel tutan bir anlayışa sahip. Yaratıcı ve dinamik ekibi ve birbirinden şık mağazalarıyla hizmet veren NetWork, herdaim net çizgisini de devam ettirmesiyle biliniyor

Markanın kendisine NetWork ismini seçmesinin altında ise bilgi ve teknoloji çağını hedef koyması yatıyor; kitlesi olan çalışan kesimin iletişim ihtiyacına işaret ediyor. Öte yandan, bir hazır-giyim koleksiyonunun fikirden tasarıma, dikişten sunuma uzanan hayata geçme sürecini de tanımlıyor.

Özellikle 2012 yılından itibaren zengin koleksiyonlarla adından sıkça söz ettiren marka, tasarımlarına eklediği yeniliklerle de müşterilerinden tam puan almış görünüyor. NetWork’ün Network Zone markası, tasarımları iddialı kesimleri ve çarpıcı renk skalasıyla, sezon trendlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Network Touch ise modern yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırıyor. Network Black; gece hayatının ışıltısını sade ve klasik modelleriyle yansıtırken, şık davetlerin ve özel gecelerin de vazgeçilmezi oluyor.

Network’ün tüm ürünlerine www.network.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. Hızlı bir şekilde oluşturulan üyeliğin ardından istediğiniz Network ürününü satın alabiliyor ve kısa sürede kapınıza kadar gelmesini isteyebiliyorsunuz. Ürünlerinde en iyi trend, en iyi kalite, en iyi servis ve en iyi fiyatı sürekli kılma politikasını güden marka için olmazsa olmazlardan biri de müşteri memnuniyeti.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir