Panço

Panço İndirim Kuponu

Panço İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Panço Hakkında

Çocuk Kıyafetlerinde Panço

Ticari hayatına başladığı ilk andan itibaren güçlü bir başarı ivmesi yakalayan ve bu başarıyı da markalaşarak perçinleyen Panço, 40 yıla yakın bir süredir kendi sektöründe  “Lider Çocuk Markası” olarak hayatına devam ediyor. Panço, benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem Kaliteli hem de Sağlıklı Üretim” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam ediyor.

Panço, toplam 102 mağazası ve 250 adet satış noktasıyla her dönem zengin ve modayı takip eden ürünleri piyasaya süren bir marka olma özelliği taşıyor. Her yıl yaratmış olduğu mevsimsel koleksiyonlarla Türkiye haricinde, Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde de çocukların ve anne babaların kalbine değerek, büyümeye devam ediyor.

Tekstil sektöründe öncü bir kuruluş olan Panço Çocuk Giyim, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli ve uygun ürünler stratejisine bir de sağlıklı ürün etiketini eklemiş bulunuyor. Kullanıcılarından tam not alan Panço ürünleri bu sayede her dönem çocuklardan ve ebeveynlerden ilgi görüyor.

Daha önceki yıllarda kendi markalı ürünleri haricinde; “Pepee, SüngerBob, Ben10” gibi lisanslı ürünlerin üretimine, ev sahipliği yapmış olan Panço, kullanıcılarının severek satın aldıkları Winx, Fenerbahçe, Beşiktaş, Hello Kity gibi lisanslı ürünlerin de ev sahipliğini yaparak üretimlerine devam ediyor.

Panço’dan online olarak yeni doğan, erkek bebek, kız bebek, erkek çocuk, kız çocuk, aksesuarlar, ayakkabılar kategorilerinde alışveriş yapılabilir. Tek yapmanız gereken ise www.panco.com.tr adresine girerek hızla üye olmak ve alışverişe.

Kaliteli, şık ve uygun ürünler için Panço’ya gelin.

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir