Roman

Roman İndirim Kuponu

Roman İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Roman Hakkında

Kalitede Roman

Kısa sürede, sektörün dinamiklerini tanıyan Roman, müşteriye kaliteli ve şık ürün sunma politikasıyla yola çıkmış bir marka. Kadın giyim sektöründe tasarım gücü yüksek markalar arasında yer almak stratejisiyle yola çıkan Roman, bugün Türkiye’de modaya ve tasarıma yön veren markalar arasında gösteriliyor.

Eski ve köklü bir kuruluş olan Roman, 30 yıl önce müşterinin ne istediğini iyi belirlemiş ve kısa süre içinde marka koleksiyonlarından kalıpları çıkartılarak kendi ürettiği kıyafetler ile başarı çıtasını yakalamış bir kuruluş. Özellikle, Roman markalı manto ve kabanlar, İstanbulluların büyük ilgisini çekerken, satışların günden güne artması ile Roman mağazaları hızla yayılmaya başladı. Moda, still ve kadın dergilerinde yapılan tanıtımlar, markanın bilinirliğini her geçen gün artırırken, Roman markasının hızlı yükselişiyle birlikte kalitesi ve müşteri memnuniyeti de arttı.

2010 yılında, Roman, sosyal sorumluluk kapsamında, organik üretim koşullarına sadık kalarak tamamen organik kumaşlardan üretilen Organik by Roman koleksiyonunu hazırlayarak dikkatleri bir kere daha üzerine çekmeyi başardı.  Roman, bilinçle stilin bir araya geldiği, sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlarıyla müşterilerine bir yaşam biçimi sunuyor.

Roman, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde sunmak için çalışıyor. Roman için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle elit müşterilerine sunuyor olmak bir marka kimliği. Roman tüm dünyada tarz yaratmış bir marka olduğu için hemen hemen her mecra da insanların kendi tarzını oluşturmasına izin veren, özgürlükçü ve köklü bir yapıya sahip.

Kaliteli, sürdürülebilir üretim anlayışıyla tasarım gücü yüksek Roman ürünlerine ulaşmak için roman.com.tr’ye gelerek birbirinden farklı seçenekleri görebilirsiniz. İstediğiniz ürünler Roman kalitesi ve güvencesiyle size ulaştırılır.

Roman indirim kuponları nasıl kullanılır ?

Sitemizde Bulunan Kodlardan herhangi birini kopyalayın alışveriş sepetindeki yere yapıştırın.

Roman İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir