Sarar

Sarar İndirim Kuponu

Sarar İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

Sarar Hakkında

Kalitenin tadını çıkarmak için Sararshop.com’a gelin

Türk erkek giyiminde faaliyette bulunduğu 70 seneye yakın bir zaman içerisinde öncü ve örnek olmuş bir firmadır Sarar. Ve Sarar ismi kalite deyince ilk akla gelendir. Abdurrahman Sarar’ın Eskişehir’de kurduğu 10 metrekarelik küçük bir terzi dükkanı ile temelleri atılan firma bugün dünyanın birçok noktasına kaliteli ürünlerini gönderen önemli bir işeltmeye dönüşmüştür.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesin de ki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir Kütahya yolu üzerindeki 235.000 metrekarelik alana kurulu Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası ve İstanbul Bomonti de ki Sarar Kadın Hazır Giyim İşletmesi ile tekstil ve hazır giyim sektörlerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Yurt içinde 150, yurt dışında ise 72 konsept mağazasıyla hazır giyimde lider olan Sarar’ın bu noktaya ulaşmasındaki en büyük etmen el emeğine önem vermesi, yüksek kalite işçiliği, detaycılığı sayesinde kusursuzluğu araması ve müşteri memnuniyetidir. Bugün Sarar’dan giyinmeye başlayan birisi karşısındakine ne kadar şık gözükeceğinden emin olduğu için Sarar’dan başka kıyafeti tercih etmez.

Sarar’ın gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve profesyonel ekibi sayesinde online olarak da alışveriş keyfine doyabilir, istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. www.sararshop.com adresine girip kolayca üye olduktan sonra, istediğiniz ürünü ister kategorilerinden seçerek isterseniz de aratarak bulabilir ve farklı ebat ve renklerde seçim yapabilirsiniz. İndirimlerden ve promosyonlardan yararlanabilir, sepete eklediğiniz ürünleri güvenli bir şekilde satın alıp kısa sürede kargoyla evinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir