So Chic

So Chic İndirim Kuponu Kodu

So Chic İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

So Chic Hakkında

Aksesuarda akla ilk So CHIC gelir…

2004 yılında ilk mağazasını açan So CHIC, Sezgin Group çatısı altında kurulmuş geleneksel gümüşü modern tasarımlar ile birleştiren, takı ve aksesuar alanında bugün birbirinden farklı koleksiyonları tüketiciyle buluşturarak Dünya çapında bir marka haline gelmiştir. 60 yılı aşkın bir süredir, gümüş ve değerli madenlerden takı üretimine devam eden Sezgin Group, yurt içi ve yurt dışında 100’ü aşkın konsept mağaza sayısı ile gümüş, çelik takı, pırlanta ve saat sektöründe lider firmalardan biridir. So CHİC dışında Fix Silver ve MOJ markaları da Sezgin Group çatısı altındadır.

Dünyadaki tüm moda akımlarını aynı anda vitrinlerine taşıyan So CHIC tasarım ekibi, hayal gücüne hitap eden koleksiyonlar yaratır.  Her sezon değişen ve gelişen takı dünyasına farklı bir soluk getiren So CHIC, bu nedenle çıtayı her geçen gün daha da yükseğe çıkarmaktadır.

Çalışan,modern,çağdaş kadın ve erkek tüketicileri hedefleyen So CHIC, bünyesindeki binlerce farklı modelle genç yaşlı hemen herkese hitap edebiliyor. Üstelik So CHIC’ten alışveriş yapmak şimdi çok kolay. Online olarak sochic.com.tr adresine girerek kolay üye olabiliyorsunuz. Üye olduktan sonra da istediğiniz ürünü farklı desen ve çeşitleriyle inceleyebiliyor, istediğinizi de sepetinize ekleyebiliyorsunuz. So CHIC’ün güvenli ortamında alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra ürününüzün kapınıza kadar gelmesini bekliyorsunuz. Birbirinden şık saatler, kolyeler, küpeler, pırlantalar sizi bekliyor.

Hiç zaman kaybetmeden So CHIC dünyasına bir göz atın…

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir