TakaTuka

TakaTuka İndirim Kuponu

TakaTuka İndirim Kuponu

*Görüşleriniz bizim için çok değerlidir. İsterseniz indirim ve diğer alışveriş deneyiminizi sayfanın en altındaki “Görüşleriniz” bölümüyle bize iletebilirsiniz.

TakaTuka Hakkında

Ayakkabı, TakaTuka’dan Alınır

Dünyanın sayılı ayakkabı markalarını arkasına alarak piyasaya giren, henüz birkaç senelik bir marka olan TakaTuka, kısa sürede büyük bir başarı göstererek herkes tarafından tercih edilir oldu.

Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan ve kadrosundaki deneyimli ve profesyonel ekiple gece gündüz çalışan TakaTuka, ayakkabı sektöründe Türkiye’nin en iyi online e- ticaret alışveriş sitesi olarak çıktığı yolda emin adımlarla yürüyor. Üyelerine eksiksiz hizmet sunabilmek adına sürekli dünya trendlerini takip eden marka, çağdaş, modern  ve yenilikçi çözümlerle müşterilerine iyi bir görüntü sunuyor.

TakaTuka.com adresine girip üye olduktan sonra hızla alışveriş yapabilirsiniz. TakaTuka’ya üye olmak size özel avantajlar; taksit seçenekleri, kampanyalar ve promosyonlar sağlar. Artık tek bir tıkla istediğiniz ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilir, istediğiniz numara ayakkabıyı kolayca sipariş edebilirsiniz. İade hakkı ve değişim TakaTuka’nın en önem verdiği konulardandır.

Üyeliğin Avantajları

  • com’daki ürünleri sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.
  • Sitemizdeki özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Yeni ürünler ve indirimlerle ilgili bilgilendirme tercihlerinizi bize iletebilirsiniz.

Hesabınız Sayfasından Neler Yapabilirsiniz?

  • Kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, e-posta adresi, şifre, cinsiyet, doğum yılı vs) güncelleyebilirsiniz.
  • Tanıtım ve bilgilendirme amaçlı e-posta tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.
  • Tanımlı adreslerinizde değişiklikler yapıp yeni adresler tanımlayabilirsiniz.
  • Geçmiş siparişlerinizi listeleyip siparişin durumuna bağlı olarak iptal, değişiklik ve iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Açık siparişlerinizin sevkiyat durumunu takip edebilirsiniz.
  • ParaTuka hesabınızdaki bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, son teknoloji sistemleri kullanan TakaTuka sizin güvenliğinizi ön planda tutar. Güvenli ve kolay alışveriş yapılabilmesi, her türlü istek ve talebin karşılanabilmesi için tüm önemler çoktan alınmış ve sürekli geliştiriliyordur.

Dünyanın ayakkabısı TakaTuka’da…

 

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir